Top Lead

Top Lead – новий партнер Аcоціації

Top Lead − новий партнер Асоціації. Це контент-маркетингова агенція, яка допомагає клієнтам досягти своїх цілей: проявити досвід, сформувати лояльну аудиторію та позиціонувати бренд. Основна спеціалізація Top Lead − візуалізація даних, що перетворює складні ідеї в привабливу та зрозумілу інфографіку.

З розвитком цифрових технологій, стрімко зростають обсяги інформації, які ми щоденно оброблюємо. Щоб не загубитися в інформаційному потоці, важливо коректно інтерпретувати дані, виділяти основні меседжі та візуалізувати їх, надаючи їм сучасної привабливої форми.  Top Lead вміє пояснювати складні речі простою мовою. 

У 2019 році цифрова трансформація нарешті стала мейнстрімом в Україні. У той же час, десятки компаній реалізують її вже кілька років. Найуспішніші приклади ми показуємо в нашому дослідженні. Так само в ньому ми пояснюємо вплив технологій на бізнес-модель і операційну ефективність компанії, а також необхідність поліпшення корпоративної культури та клієнтського досвіду. Ми дякуємо IT Ukrane Association за залучення до проекту цього дослідження, серйозну експертну та інформаційну підтримку

зазначив Станіслав Шум, генеральний директор Top Lead

Компанія Top Lead потрапила до списку найкращих світових агентств контент-маркетингу та єдиного зі Східної Європи, що виграла міжнародну нагороду Content Marketing Awards.

Перегляньте візитну картку Top Lead на веб-сайті Асоціації.

IT Ukraine − це найбільший пул сервісних та продуктових ІТ-компаній в Україні, які сукупно формують 50% всієї експортної виручки ІТ-галузі в Україні та об’єднують 27% українських IT-фахівців. Асоціація працює на ринку вже понад 15 років. Наша місія – забезпечити сприятливі умови для розвитку сфери IT в країні та за кордоном. Більше деталей на нашій сторінці у Facebook