Українська IT спільнота отримає нові можливості для співпраці з Данією

Українська IT спільнота отримає нові можливості для співпраці з Данією

Danish-Ukrainian Tech Summit став підґрунтям для відбудови якісно нового партнерства між технологічними екосистемами України та Данії.

30 січня 2023 року у Копенгагені пройшов перший Саміт, присвячений налагодженню тісного партнерства між IT індустріями України та Королівства Данія.

Захід відбувся завдяки синергії громадської ініціативи датських IT фахівців DKTech4Ukraine та Асоціації “IT Ukraine”, а також завдяки партнерам, - Twenty Three, Embassy of Ukraine in Denmark,  Danish Tech Startups, TechUkraine, компанія ITERA.

Під час Саміту виконавчий директор Асоціації “IT Ukraine” Костянтин Васюк розказав, як працює українське IT під час війни та презентував Національне дослідження “Do IT Like Ukraine”.

IT - це єдина галузь українського експорту, яка показує зростання в воєнний час і ми сприймаємо це як можливість для наближення нашої Перемоги. Поки весь світ стикається з неминучими змінами, такими як зміна динаміки ринків та трансформація ринку праці, ми готові запропонувати рішення для боротьби з кризою. Український IT бізнес, який справляється із викликами роботи під час війни, готовий поділитися своїм винятковим досвідом із нашими датськими партнерами та колегами

- підкреслив Костянтин Васюк.

Співпраця з Україною - не лише можливість демонстрації підтримки у важкі часи, а й гарантований та визнаний світом високий рівень IT продуктів, фахівців та технологій.

Подібні заходи надзвичайно важливі сьогодні для України та ІТ індустрії, в цілому. Через досвід роботи Itera в умовах війни, я хочу донести важливість співпраці з українськими ІТ-компаніями сьогодні і зараз. Через наш досвід та реалізовані заходи щодо забезпечення високої якості наших послуг та своєчасності виконання зобов’язань, ми демонструємо, що навіть в умовах війни українська ІТ галузь є надійним партнером, а забезпечення більшої кількості робочих місць є важливим для подальшої підтримки та зміцнення українського суспільства та економіки країни.

- Олександр Стороха, Country Head to Itera Ukraine and Poland