Запрошуємо на презентацію результатів дослідження репутації IT-галузі

Запрошуємо на презентацію результатів дослідження репутації IT-галузі

29 грудня відбудеться презентація результатів першого загальнонаціонального дослідження репутації ІТ-галузі України. Дослідження тривало 4 місяці, участь в ньому взяли 1700 респондентів. Результати демонструють комплексне бачення репутації IT-галузі з огляду  її ключових стейкхолдерів. 

Організаторами репутаційного дослідження стали Асоціація “IT Ukraine” разом з незалежними агентствами-партнерами Looqme та MZ Hub. Соціологічні опитування проводились в 2 етапи з вересня по грудень 2020 року на платформі DOU.ua. 

В результаті першого етапу організатори сформували short-list з 32 IT-компаній, які отримали найбільші показники впізнаваності серед опитаних на платформі DOU.ua респондентів, а також мали високий рівень присутності в медіа та соціальних мережах. На другому етапі були проведені соціологічні опитування серед ІТ-спеціалістів, студентів та оточення, а також медіа-моніторинг галузі. 

В рамках презентації будуть представлені наступні результати:

  • Поточне сприйняття IT галузі ключовими стейкхолдерами;
  • Репутаційне лідерство в галузі;
  • Репутаційні ризики та проблемні місця галузі;
  • Представленість галузі у медіа та соціальних мережах;
  • Представленість ключових гравців у медіа та соціальних мережах.
Юлія Маліч, Голова PR Community Асоціації “IT Ukraine”, зазначає:

Ми раді презентувати перше в Україні комплексне дослідження репутації українського IT. Ми доклали багато зусиль, щоб отримати об’єктивні результати, залучили і незалежних партнерів до співпраці. Результати містять багато інсайтів, кількісних та якісних, які стануть надійною базою для роботи комунікаційних команд IT-компаній в Україні та менеджменту індустрії загалом.

Дата: 29 грудня
Час: 11:00 - 12:30
Посилання: https://zoom.us/j/94619188692.