Ділимось результатами освітнього проєкту з МОН

Ділимось результатами освітнього проєкту з МОН

В січні стартував освітній проєкт для працівників МОН, який будується на обміні досвідом з представниками IT-компаній. Проєкт покликаний розвинути hard & soft skills в проєктних командах МОНу, розказати більше про специфіку роботи IT-індустрії та стати майданчиком для нетворкінгу. 

Проєкт започаткували Міністерство освіти і науки України разом з Асоціацією “IT Ukraine”. За цей час до нього долучились компанії Intellias, Сomputools та SoftServe. Всього відбулось 5 навчальних зустрічей працівників МОН з IT-фахівцями. 

Артур Селецький, Заступник Міністра з цифрової трансформації в Міністерстві освіти і науки України, розповідає:

Теми семінарів в у нас доволі різноманітні — від загального огляду управління проєктами до суто технічних питань щодо архітектурних рішень. Ми плануємо, що завдяки цій співпраці зможемо запровадити ще більше ефективних практик проєктного менеджменту в Міністерстві освіти і науки України та підпорядкованих установах. Впевнені, що це якісно вплине на нашу  роботу. Хочу підкреслити, що дуже важливим є питання довіри між державою, бізнесом та суспільством. Дякую тим, хто приєднався до навчання! Ми і надалі плануємо об’єднувати свої сили з різними компаніями для запровадження ефективних управлінських підходів на державній службі та заради цифрової трансформації освіти в Україні.

Запрошуємо IT компанії долучитись до освітньої ініціативи та стати спікером проєкту! Якщо ви представляєте IT-компанію та хочете поділитись корисною інформацією з фахівцями МОН, долучайтесь до проєкту! Для цього просимо написати листа на адресу: yanushevska@itukraine.org.ua.

Сабіна Аугунас, бізнес-аналітикиня, учасниця освітнього проєкту, коментує:

Разом з колегами ми беремо участь в online-навчанні для команди Міністерства освіти і науки України. Перш за все хочемо відмітити, що саме навчання якісно організоване та має комплексний підхід. Досвідчені спікери розповідають на вебінарах про важливі напрямки роботи проєктної команди. Це допоможе нам побудувати операційні процеси, налагодити управління проєктами, навчитись взаємодіяти із стейкхолдерами та управляти командами.

Нагадуємо, що Асоціація “IT Ukraine” активно співпрацює з МОН з метою розвитку IT-освіти. У грудні 2020 року вони перепідписали Меморандум та запустили  slack-платформу для ефективної взаємодії компаній-членів Асоціації та МОН. Варто зазначити, що це перша платформа для швидкої взаємодії між профільним Міністерством та Асоціацією. На сьогоднішній день Міністерство курує більше 50 IT-проєктів, пов’язаних з цифровізацією.