Учасники та керівництво ІТ Ukraine зустрілися з делегацією штату Юта

Учасники та керівництво ІТ Ukraine зустрілися з делегацією штату Юта

Президентка Асоціації “ІТ Ukraine” Олена Самборська та представники компаній-мемберів ІТ Ukraine провели зустріч із делегацією від штату Юта (США), яку очолив голова Сенату штату Юта Стюарт Адамс. Цей візит в Україну є першим для великої делегації американських компаній з початку повномасштабної війни. 

Вітаючи делегацію у Києві, Олена Самборська підкреслила важливість таких візитів, подякувала представникам делегації за підтримку України та наголосила на зацікавленості ІТ індустрії України у партнерстві з американським бізнесом.

Зокрема, Олена Самборська зазначила, що до війни Сполучені Штати Америки були у ТОП-3 країн-партнерів України з експорту ІТ послуг. У 2021 році обсяг експорту до США сягнув 2,73 млрд дол США.

Американська підтримка надзвичайно важлива для нас. На жаль, війна триває вже більше року, але попри це, український ІТ бізнес працює та активно експортує. Саме ІТ може стати фундаментом для відбудови України після перемоги. Зокрема, за 2022 рік експорт ІТ-послуг склав рекордні для України 7,35 млрд доларів США. У першому кварталі 2023 року галузь показала “флет”, обсяг експорту склав 1,64 млрд дол США, значна частка якого  є експортом до США,

— підкреслила Олена Самборська, президентка Асоціації “ІТ Ukraine”.

Представники ІТ Ukraine розказали про переваги української tech-індустрії та можливості співпраці із технологічним сектором Юти.

Делегати штату Юта зазначили, що підтримують і будуть підтримувати надалі Україну в її розвитку. Зокрема готові сприяти розвитку українського tech сектору на ринку США та створювати спільні проекти.  Україну бачать як партнера в розвитку технологічних індустрій і готові кооперації за напрямками defense, aerospace, cybersecurity.

Крім представників провідних технологічних компаній Юти, до ІТ Ukraine завітали Стюарт Адамс – президент Сенат штату Юта; Майлз Хансен – президент і СЕО World Trade Centre  в Юті, Джонатан Фрідман – почесний консул України в штаті Юта; Аарон Старкс – СЕО Аерокосмічної та оборонної асоціації Юти; Адам Гардінер – віце-президент з питань уряду, Аерокосмічна та оборонна асоціація штату Юта.

Юта вважається штатом, сприятливим для бізнесу, із сильною економікою та кваліфікованою робочою силою. Зокрема, Юта займає друге місце у рейтингу “Найкращі штати для бізнесу” за версією Forbes з високими показниками пропозиції робочої сили, нормативно-правового середовища та економічного клімату. Наразі в технологічній галузі штату працює понад 4200 компаній з 68 тис співробітників.

Бізнес штату Юта має високі компетенції в галузі авіакосмічної та оборонної промисловості, зокрема: проектування, виробництво композитів, програмне забезпечення та системи керування, тестування, а також ремонт і технічне обслуговування.

Візит делегації організований Генеральним консульством України в Сан-Франциско у співпраці з народними депутатами України, бізнес-асоціацією “World Trade Center Utah”.

https://san-francisco.mfa.gov.ua
https://www.facebook.com/UKRinSanFrancisco 
https://www.linkedin.com/company/89836720

https://www.wtcutah.com

https://www.facebook.com/WTCUtah 
https://www.linkedin.com/company/wtcutahПерегляньте інші новини: