Асоціація

Асоціація "ІТ Ukraine" та SoDA формалізували своє партнерство

Враховуючі тісні зв'язки між Україною та Польщею, які  зміцніли ще більше під час війни, Асоціація IT Ukraine та SoDA підписали Меморандум про взаєморозуміння, з метою налагодження постійного двостороннього співробітництва. Сторони плідно співпрацювали з початку війни, починаючи з формування ефективного каналу комунікації до спільної участі у зборі коштів та постачання аптечок першої допомоги.

Меморандум спрямований на поглиблення співпраці між ІТ-асоціаціями, а також між ІТ-спільнотами України та Польщі шляхом обміну знаннями, досвідом та кращими практиками, що застосовуються спільнотами.

Я радий повідомити про зміцнення наших зв'язків з ІТ-спільнотою Польщі, яка давно й активно підтримує Україну. Цей меморандум тільки зміцнить співпрацю між асоціаціями, надаючи нові можливості нашим членам,

– підкреслив Костянтин Васюк, виконавчий директор Асоціації IT Ukraine.


З перших днів війни в Україні SoDA підтримує безліч ініціатив, щоб допомогти біженцям, які прибувають до Польщі, і людям, які борються на фронті. Партнерство з Асоціацією IT Ukraine – це наступний крок, необхідний для підтримки наших східних сусідів, а головне – для розвитку ІТ-індустрії в Європі. 

– каже Бартош Маєвський, президент Software Development Association Poland (SoDA).

Ми переконані, що співпраця створить сприятливі умови для зростання та ефективності, які приведуть нас до нового рівня відносин.

Перегляньте інші новини: