Перший цикл заходів ITU Public Talks #Frankivsk завершено

Перший цикл заходів ITU Public Talks #Frankivsk завершено

Асоціація “IT Ukraine” завершила перший цикл ITU Public Talks #Frankivsk. Серія менторських зустрічей – це спільний проект західноукраїнських представництв Асоціації “IT Ukraine” та UKRSIBBANK BNP Paribas Group, направлених на розвиток регіонального ІТ-потенціалу, розширення нетворкінгу, обміну досвідом та креативними ідеями. 

Всього було проведено 4 заходи із циклу ITU Public talks #Frankivsk на актуальні для спільноти теми: 

  • Дія.City: переваги та виклики 
  • IT-освіта у реаліях війни 
  • Стратегія просування через team branding та networking 
  • Стратегія виходу на міжнародні ринки та пошуку клієнтів 

Зустрічі проходили в гібридному форматі. Тому кожен міг долучитись офлайн або онлайн. Тільки на Фейсбук наші події охопили аудиторію в понад 25 тис осіб, викликали жвавий інтерес та обговорення! 

Перший захід був присвячений податковому простору Дія.City. Фахова дискусія вийшла за рамки обговорення лише переваг та викликів Дія.City та торкнулась інших нагальних для бізнесу в умовах воєнного стану питань, таких як мобілізація, спрощення порядку виїзду за кордон, алгоритми взаємодії держави та бізнесу, стратегія менеджменту в компаніях, міжнародні інвестиції. Детальніше про першу подію.

 

У фокусі другого заходу  стала IT-освіта у реаліях війни. Учасники спробували відповісти на питання, чи спрацює формат традиційної освіти в нових реаліях? Чи прийшов час змін? Чи може професійно-технічна освіта стати альтернативним бустером в підготовці ІТ-спеціалістів під час війни? Детальніше про другу подію.

Третій ITU Public Talks #Frankivsk був присвячений стратегії просування через team branding та networking. Дискусія розгорнулась навколо питань бренду та його живучості, чи потрібна бренду  спільнота чи можна розвивати бренд через спільноти, чи варто розділяти внутрішній та зовнішній бренд, яких сенсів нетворкінг та формування спільнот набуває зараз, як позиціонувати команди. Детальніше про третю подію.


Четвертий івент - найбільш актуальний для бізнесу, оскільки його тема присвячена виходу на міжнародні ринки та пошуку клієнтів. У рамках експертної дискусії поговорили про стратегії відкриття нових ринків, де шукати та як залучати інвестиції в ІТ-бізнес, як донорські проекти підтримують ІТ екосистему України, як зберегти існуючих клієнтів та залучити нових під час війни, важливість міжнародного брендингу. Про четвертий захід. 


Всі, хто не встиг, мають можливість переглянути івенти в записі на нашому Youtube каналі. 

Спільно з Urban Space Radio ми також запустили серію подкастів ITU Public Talks #Frankivsk, які можна послухати за посиланнями. 


Дякуємо кожному, хто взяв участь, а також нашим експертам, за цікаві дискусії та професійні виступи! ITU Public Talks #Frankivsk не прощається з Вами. Невдозві ми запустимо ще другий цикл. Слідкуйте за новинами! 

Перегляньте інші новини: