Перша когорта Кіберакселератора презентує проєкти

Перша когорта Кіберакселератора презентує проєкти

27 вересня команда SocialBoost представить випускників першої когорти Кіберакселератора — першого у Східній Європі акселератора для сервісних і продуктових компаній у галузі кібербезпеки. Демо-дей відбудеться у гібридному форматі: офлайн в PMHUB з онлайн-трансляцією на Facebook і YouTube.

Серед експертів програми — представники Vodafone, Grammarly, Very Good Security, IUA, Catalisto, ISSP, BAKOTECH, Portmone, PromoRepublic та інших компаній. Програма співпрацює з провідними міжнародними фондами та акселераторами у галузі кібербезпеки.

Хто представить свої проєкти

До першої когорти, яка розпочала навчання наприкінці червня, потрапили десять команд.
Продукти у акселераційній програмі розробляли:

  • REST — їхня технологія анонімізації даних Sakhar дозволяє приховати інформацію навіть тоді, коли третя сторона має ключі шифрування;
  • Ukrainian Interbank Payment Systems Members Association ЕМА — онлайн-сервіс відслідковування несанкціонованих платежів з web та API-інтерфейсами;
  • Unlink VR Inc. — інтегрована постквантова система шифрування;
  • Cyberlands B.V. — тиражовані і масштабовані пентести та аудити з кібербезпеки для ентерпрайзу;
  • Security Steps — сервіс автоматизованого навчання і тестування знань у сфері захисту від кібератак, орієнтований на критичну інфраструктуру.

Програма кіберакселератору є унікальною тим, що є першою програмою, орієнтованою, в тому числі, на сервісні компанії.

  • H-X Technologies — повний спектр послуг для промислової кібербезпеки;
  • Intelli Group — послуги з кібербезпеки для МСБ;
  • ITEXE — послуги з інформаційної безпеки для фінансового сектору;
  • Radar — моніторинг витоку чутливих даних;
  • Sekurno — послуги з інформаційної безпеки по за моделлю підписки.

Програма заходу і деталі

14:30–15:00 — Реєстрація гостей

15:00–15:30 — Вітальні слова організаторів: представників USAID, SocialBoost, DAI

15:30–15:50 — Виступ Secret Guest & Panel Discussion

15:50–16:00 — Презентація Кіберакселератора

16:00–18:30 — Пітчинг проєктів та фідбек журі

18:30–19:30 — Нетворкінг

Подія відбудеться 27 вересня з 15:00 до 19:30 у PMHUB (м. Київ, вулиця Іоанна Павла II, 5). Кількість офлайн-учасників обмежена у відповідності до правил безпеки, пов’язаних з запобіганням COVID-19. Щоб взяти участь в офлайн-події, потрібно заповнити форму і дочекатись від організаторів листа з підтвердженням участі. Онлайн-трансляція відбуватиметься на Facebook і YouTube, без обмежень. Робочі мови — англійська і українська.

На демо-дні також розкажуть про набір другої когорти і детальніше ознайомлять майбутніх учасників з пропозиціями програми. Зокрема випускники програми отримають можливість доступу до Seed Grant Fund від USAID та партнерським фондів та програм акселератору.

Кіберакселератор реалізується командою SocialBoost у межах проєкту USAID Cybersecurity Activity. 4-річний проєкт USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» спрямований на зміцнення кіберстійкості України шляхом системних реформ, формування кадрового потенціалу України у сфері кібербезпеки, партнерства з приватним сектором.

Перегляньте інші новини :