Асоціація вітає нових учасників

Вітаємо нових учасників Асоціації "IT Ukraine"

В нових військових реаліях Асоціація продовжує невпинно працювати для підтримки наших учасників, ІТ-ком’юніті та ІТ-індустрії в цілому. Весь цей час ми активно допомагали нашим учасникам: сприяли релокації компаній, адвокатували ІТ-бізнес у діалозі з державою, брифінгували наших міжнародних партнерів про ситуацію в Україні та в галузі, займалися гуманітарною допомогою, впровадили низку корисних сервісів та соціальних ініціатив на підтримку України. Свідченням того, що ми рухаємося правильним шляхом стало розширення Асоціації.

Буквально за останні півтора місяці до нашого ком’юніті приєдналися ще 16 компаній, які представляють інтереси майже 3-х тисяч ІТ-спеціалістів. Це свідчить про високу довіру до нас та підтверджує важливість нашої роботи! Дякуємо нашим учасникам та партнерам за довіру! #StrongerTogether 

Раді представити перших десять компаній-учасниць!

Agiliway - це українсько-американська компанія, що надає послуги з розробки програмного забезпечення та IT-сервісів. У травні 2018 року Agiliway представила свій перший власний продукт - мобільний додаток CiviMobile. Компанія працює в таких напрямках, як ІТ-консалтинг, розробка програмного забезпечення, впровадження та підтримка спеціальних систем CRM і ERP для стартапів, малих і середніх компаній, підприємств і неприбуткових організацій, повний спектр послуг з розробки рішень для електронної комерції, аутсорсинг бізнес-процесів. Agiliway успішно розробляє та допомагає запустити проекти у сферах фінансових технологій, охорони здоров’я, електронного навчання, торгівлі, готельно-ресторанного бізнесу та організації відпочинку, HR, логістики, медіа, а також неприбутковим недержавним організаціям. У 2020 році ми отримали сертифікат Microsoft Silver Partner.

Motto: Get results the agile way.

Офіси компанії в Україні: Львів, Чернівці

Кількість спеціалістів в Україні: 200

Офіси компанії за кордоном: Остін

Кількість спеціалістів в цілому: 400+ 

Ми раді стати частиною спільноти лідерів ІТ-індустрії, оскільки в єдності ще більше сили і ресурсів для досягнення поставлених цілей. Впевнені, що однодумці і професіонали, сконцентровані в одному місці, можуть надихати один одного на постійний розвиток і здійснити прорив у галузі. Віримо в потужність IT спільноти та неймовірний потенціал України,

-  Сергій Корнієнко, COO Agiliway.

Компанія Byte організовує будівництво сучасних котеджних містечок нового формату для членів Асоціації та їх сімей за концепцією "живи та працюй в одному місці". Наш підхід передбачає створення функціонального офісного центру безпосередньо на території містечка із індивідуальним робочим простором для кожного мешканця.

Motto: Майбутнє - це не те, куди ми йдемо, але те, що ми створюємо.

Офіси компанії в Україні: Київ

Кількість спеціалістів в Україні: 5

Заснована у 2014-му, CNA International IT є рекрутинговою агенцією, що знаходить IT-фахівців для продуктових компаній.

Офіси компанії в Україні: Київ

Кількість спеціалістів в Україні: 27

Офіси компанії за кордоном: Валенсія, Хьюстон

Кількість спеціалістів в цілому: 30 


Вирішили вступити в Асоціацію IT-Ukraine так як наша місія - Знаходити своїх (Find like-minded people) - людей, продукти, рішення по всьому світу. В Асоціації ми побачили однодумців, об'єднуючись з якими можна зробити більше, донести більше цінності для тих, хто відносить себе до IT-сегменту, як в Україні, так і за її межами. Oдним з вагомих способів реалізації наших задач для нас є якість надання рекрутингових послуг, орієнтація на найкращі практики світового рекрутингу, пояснення аудиторії, а що  ж таке якість у рекрутингових послугах. Саме завдяки партнерству з Асоціацією ми побачили ще одну можливість транслювати цю цінність ринку,

- Таїсія Млюзан, Керуючий партнер, CNA International IT

Melexis - міжнародна бельгійська компанія, яка розробляє та виготовляє інтегральні мікросхеми. Основною областю застосування наших мікросхем є автомобільна промисловість, адже близько 80% наших чіпів йдуть в автомобілі, інші 20% - до побутової техніки, медичного обладнання, систем розумного дому тощо. 

Офіси компанії в Україні: Київ

Кількість спеціалістів в Україні: 70

Офіси компанії за кордоном: Тессендерло, Іпер, Ерфурт, Дрезден, Дюссельдорф, Беве, Київ, Софія, Париж, Грасс, Корбей, Шанхай, Шенжень, Кучінг, Сан-Хосе

Кількість спеціалістів в цілому: 1500 

Oxagile – міжнародна технологічна компанія, яка розробляє інноваційний софт у Media&Entertainment, AdTech, EdTech, IoT доменах для клієнтів зі світовими іменами. Місія компанії: Oxagile дає змогу прогресивному бізнесу трансформуватися, масштабуватися та отримувати конкурентні переваги за допомогою експертної доставки інноваційного, спеціально розробленого програмного забезпечення. Наші вишукані рішення, основані на даних, допомагають організаціям і людям у всьому світі працювати більш ефективно та досягати кращих результатів. 

Motto: Ми створюємо надійну архітектуру та просуваємо культуру чистого, протестованого коду, який не потребує особливого обслуговування. 

Офіси компанії в Україні: Київ

Кількість спеціалістів в Україні: 20+

Офіси компанії за кордоном: США, Білорусь, Польща, Латвія, Литва

Кількість спеціалістів в цілому: 450+ 


В першу чергу, вступ до Асоціації - це можливості. Можливість обмінятись досвідом з компаніями-лідерами у своїй ніші, знайти однодумців та партнерів задля реалізації спільних проєктів та драйвити розвиток IT-сфери в Україні та світі,

- Дмитро Карпович, CEO Oxagile.

Motto: Together we bring games to the next level. Exactly with you.

Room 8 Group є ідеальною основою для підтримки виробничих і творчих потреб. Від високоякісних консолей/ПК до безкоштовних мобільних ігор. Ми об’єднуємося з лідерами галузі, щоб надавати виняткові креативні та технологічні послуги.

Офіси компанії в Україні: Київ, Львів

Кількість спеціалістів в Україні: 800

Офіси компанії за кордоном: Лондон, Монреаль, Лімасол, Сіетл, Токіо, Варшава

Кількість спеціалістів в цілому: 1200

Room 8 Studio - найбільша та одна з найстаріших студій в Україні, співпрацює з 5 із 10 найкращих світових видавців ігор.

Офіси компанії в Україні: Київ, Львів

Кількість спеціалістів в Україні: 700

Офіси компанії за кордоном: Варшава, Токіо, Лондон, Лімасол, Монреаль, Сіетл

Кількість спеціалістів в цілому: 1000

Dragons Lake ретельно відібрала команду видатних ветеранів індустрії, які доклали руку до деяких з найвизначніших ігор AAA останніх років. Працюючи над низкою високоякісних програм щороку, ми накопичуємо безпрецедентний рівень досвіду, який дозволяє нам створювати продукти, які сяють.

Офіси компанії в Україні: Київ, Львів

Кількість спеціалістів в Україні: 70

Офіси компанії за кордоном: Монреаль, Варшава, Лондон, Токіо, Лімасол, Сіетл

Кількість спеціалістів в цілому: 150


Для Room 8 Group бути частиною Асоціації IT Ukraine - це мати можливість розвивати індустрію разом з іншими гравцями галузі, пропонувати нові рішення та проекти і знати, що ти отримаєш підтримку однодумців. Також це прекрасний шанс для українських IT-компаній об'єднатися не лише задля розвитку індустрії інформаційних технологій нашої держави, але й для допомоги Україні, а це є пріоритетом для всіх нас,

- Анна Козлова, CEO Room 8 Group

Star працює для бiзнесу у різноманiтних індустріях, включаючи Automotive & Mobility, HealthTech, FinTech та інші. У Star ми поєднуємо стратегію, ідеї, дизайн та технології в один робочий процес щоб підтримувати наших клієнтів на кожному кроці - незалежно від того, наскільки довгою або складною буде наша подорож. Наші клієнти: Lufthansa, Zeiss, Panasonic, BMW, SAIC, NIO, Dolby, EGYM та інші.

Motto: We make every great person, every great idea and every great company shine. That’s why we’re called Star. 

Офіси компанії в Україні: Київ

Кількість спеціалістів в Україні: 600+

Офіси компанії за кордоном: Вроцлав, Хо Ші Мін, Токіо, Мюнхен, Лондон, Копенгаген, Саннівейл, Сан-Франциско, Нью-Йорк 

Кількість спеціалістів в цілому: 800+


Ми прагнемо стати частиною міжнародної спільноти та вибудувати довготривалі стратегічні партнерські відносини з організаціями та компаніями, які об’єднані спільними бізнес-інтересами. Наша мета  - це створення ефективної моделі впливу, інновацій, обміну ресурсами та експертизи, націленої на всебічний розвиток і майбутнє ІТ-індустрії не лише на локальному, а й на державному рівнях,

- Магдалена Патшик, директор STAR.

Suntech Innovation займається дослідженнями та розробками продуктів, що створює рішення для екосистеми продуктів у динамічній сфері ринку iGaming. Наша місія — створити передові платформи, щоб заново винайти індустрію iGaming. Наш продукт — це високоякісна екосистема iGaming, створена на широкому виборі технологій, стеків і мов програмування.

Motto: Technology driven by People, тому що наша суперсила - це команда досвідчених професіоналів, які  прагнуть до технічної досконалості. 

Офіси компанії в Україні: Київ

Кількість спеціалістів в Україні: 50

Офіси компанії за кордоном: 0

Кількість спеціалістів в цілому: 50


Співпраця для нас має велике значення. Об'єднуючи зусилля представників ІТ - індустрії  ми можемо досягати більшого, та мати кращі шанси на майбутні успіхи індустрії в країні, яка переживає непрості часи, та своїм розвитком впливати на економіку та загальне благо українського суспільства,

- Левіза Османова, CEO Suntech Innovation.

Найкращі таланти в сфері розробки програмного забезпечення приєднуються до Unicsoft, аби вирішувати складні завдання з дослідження, розробки та впровадження цифрової трансформації в усьому світі, надавати індивідуальні рішення на основі Machine Learning, Artificial Intelligence, Blockchain та інших технологій, що розвиваються.

Motto: Unfair advantage through technology innovation. We consult our clients how to use cutting edge technologies to win the competition in business and grow sustainably.

Офіси компанії в Україні: Київ

Кількість спеціалістів в Україні: 120

Офіси компанії за кордоном: Ларнака

Кількість спеціалістів в цілому: 150


У часи війни важливо триматися разом, вступив в асоціацію, щоб ділитися своїм досвідом, що може бути корисним індустрії та допомагати ЗСУ разом!,

- Олексій Завгородній, СЕО Unicsoft.

Viseven - глобальна компанія, постачальник новітніх сервісів MarTech, що поєднує професійний маркетинг та цифрові технології з інноваціями стратегічної сфери. Компанія пропонує digital-рішення, спрямовані на зростання потужності маркетингу в бізнесі різних масштабів та ступенів розвитку digital-стратегій. Viseven допомагає компаніям фармацевтичної індустрії проєктувати, впроваджувати та керувати операційними моделями Content Experience та омніканальності для побудови ефективнішого діалогу з лікарями.   

Motto: To enable digital transformation in Life Science industry providing the future-inspired MarTech products and services, that as a final result improves patient care globally. We are saving lives by improving communication!

Офіси компанії в Україні: Київ, Житомир, Вінниця, Тернопіль

Кількість спеціалістів в Україні: 489

Офіси компанії за кордоном: Естонія (м.Таллінн), США (м. Бріджуотер), Індія (м. Нью-Делі), Канада (м. Нью-Брансвік) 

Кількість спеціалістів в цілому: 679


Viseven раді приєднатися до Асоціації ІТ-Ukraine. Як глобальна компанія, у котрої коріння в Україні, ми надзвичайно пишаємося своїм походженням. Тому для нас важливо робити вагомий внесок у розвиток української ІТ-індустрії й економіки нашої Батьківщини. Viseven надає сервіси та продукти для life sciences та healthcare індустрій по всьому світу. Ми пишаємося нашими працівникам, адже попри війну в Україні наші робочі процеси не зазнали змін. Viseven також заохочує молоді українські таланти рости у сфері IT, саме тому наша компанія заснувала Viseven Academy. Віримо в перемогу України!,

- Наталія Андрійчук, Генеральний директор Viseven.

Перегляньте інші новини: