Асоціація підтримує найдовший Youtube-подкаст про українське ІТ

Асоціація підтримує найдовший Youtube-подкаст про українське ІТ

Про подію

Асоціація стала офіційним партнером грандіозного YouTube-подкасту про українське ІТ, який організовує онлайн-університет “Dotli” спільно з партнерами.

З 28 по 30 вересня запустимо в Україні 55-годинний благодійний ІТ-подкаст, щоб підтримати глобальну ІТ-мету нашої держави — стати найбільшою цифровою країною у світі з потужним технологічним сектором. 

Подкаст об'єднає 55 спікерів із провідних ІТ-компаній України, щоб спільно обговорити перспективи розвитку українського ІТ в умовах війни та після ії завершення. Протягом трьох днів гості ділитимуться власним досвідом і доведуть, що ІТ-індустрія має великий потенціал стати драйвером економічного відновлення й розвитку України. Поговоримо про те,  як індустрія тримає економічний фронт та допомагає державі, як національні ІТ-компанії підкорюють міжнародні ринки та зберігають конкурентні переваги, як змінився ІТ-ринок та якою буде ІТ-освіта в майбутньому.  

28 вересня у подкасті візьме участь виконавчий директор Асоціації «IT Ukraine» Костянтин Васюк. До проєкту долучаться також топ-менеджери компаній EPAM, SoftServe, Avenga, Digis, DataArt, Intellias, Infopulse, The App Solutions, Unicsoft, Sigma Software, Ciklum, Devox Software, Bolt, Smartyads, Fluido Sweden AB, ADQ Financial Services LLC, Customertimes Corp, Push, BetterMe,  1touch.io, а також відомі експерти та представники ІТ -спільноти.

Благодійна мета ІТ-подкасту - зібрати кошти на два бронеавтомобілі для Збройних сил України, які коштують 11 млн гривень! Купівлю цих автомобілів здійснить офіційний партнер заходу Благодійний  фонд Сергія Притули.  Серед тих, хто робитиме благодійні внески, розіграють призи від організаторів і партнерів заходу. 

Організатором грандіозного YouTube-подкасту є онлайн-університет “Dotli” — простір, в якому можна здобути нову професію в галузі програмування, дизайну, маркетингу й управління. Випускники університету вже працюють у 60+ компаніях України та Європи, серед яких G5Games, SoftServe, Epam, Sigma Software, Eleks, Ciklum, GlobalLogic, Intellias, Ajax system та інші.

Офіційними партнерами подкасту виступають Асоціація «IT Ukraine», Благодійний фонд Сергія Притули, Міністерство цифрової трансформації України, інноваційній парк UNIT.City, ІТ-компанія «SoftServe», джоб-портал Robota.ua, медіа MC.Today, VECTOR і Dev.ua, а також PR-редація «Kirilllenka».

Івент буде корисним для представників бізнесу та держави, ІТ-спеціалістів, світчерів та студентів, медіа, а також всіх тих, кому цікавий український технологічний сектор.

Участь у заході – безкоштовна. 

Посилання на реєстрацію.

Долучайтесь та підтримуйте!

#StrongerTogether