Асоціація запускає освітній тематичний розділ на платформі Київстар ТБ

Асоціація запускає освітній тематичний розділ на платформі Київстар ТБ

Асоціація “IT Ukraine” запускає освітній тематичний розділ на платформі Київстар ТБ, присвячений найважливішим темам у ІТ-середовищі.

Для збільшення рівня обізнаності населення, яке цікавиться ІТ, дотичне до цієї сфери, або тільки починає планувати свій шлях, було зібрано найбільш цікаві та інформативні експертні лекції та виступи спікерів із заходів Асоціації, які відповідають сьогоденним реаліям. Вони охоплюють основні питання, які стосуються інтеграції в ІТ з іншим досвідом, технічне навчання, розпорядження фінансами, оформлення трудових відносин, ведення бізнесу та правові питання.

Розділ “Все, що треба знати про ІТ” зосереджений на 4 основних темах: фінансова грамотність, ІТ-право, освіта та світчерство.

  • Фінансова грамотність лежить в основі будь-якого бізнесу. Проте ІТ має свою специфіку, в якій потрібно розбиратись. В межах цієї теми говоримо про особисті фінанси ІТ-спеціалістів, оплату праці з урахуванням різних моделей працевлаштування, податки, податковий простір Дія.City та фінансування українських технологічних компаній зарубіжними країнами.
  • ІТ-право стало ще більш актуальним, особливо у військовий час, який стимулював українців виїжджати за кордон, а ІТ-компанії релокувати бізнес та працівників у більш безпечні регіони. Поговоримо про юридичні аспекти, з якими зіткнулись наші громадяни в інших країнах. В цьому розділі піднімаються найгостріші теми, пов’язані з податковим резидентством, правовими аспектами ведення бізнесу, роботою за гіг-контрактами, захистом прав інтелектуальної власності та іншими суміжними питаннями.
  • ІТ-освіта закладає фундамент майбутнього спеціалістів, готує таланти до потреб ринку та бізнесу. В цьому розділі найкращі експерти представники держави, бізнесу та освіти розповідають про те, яку роль кожен із них окремо та спільними зусиллями відіграє для ІТ-спеціалістів. Приватний навчальний заклад чи університет? Онлайн чи офлайн? Де здобути необхідний досвід та як почати багато заробляти у молодому віці? Дізнайтесь більше у розділі, присвяченому освіті. 
  • Як стати світчером в ІТ? Сфера технологій стає все більш популярною з кожним роком. Багато людей хоч раз задумувались змінити основний профіль і стати айтівцем. Це не лише про кодування. Наскільки тернистим буде цей шлях, які перспективи він відкриває, як почати опановувати нову професію швидше та ефективніше розповідають експерти з провідних українських компаній.

Навчальні відеоролики вже в доступі для всіх зацікавлених, їх перегляд безкоштовний. Дякуємо нашим партнерам Київстар ТБ за ініціативу та підтримку ІТ-сфери!

Київстар ТБ - це інтерактивне телебачення з понад 300 каналами та відеотекою з 20 000 фільмів, серіалів, мультфільмів та шоу.

Сервіс доступний на смартфонах, планшетах, Smart TV, приставках та у браузері на компʼютері абонентам усіх операторів мобільного звʼязку України.