Асоціація провела онлайн-конференцію між ІТ-бізнесами України і Японії

Асоціація провела онлайн-конференцію між ІТ-бізнесами України і Японії

У рамках проєкту IT Export Boost 1 грудня відбулася онлайн-конференція між  українськими та японськими компаніями. Мерія міста Кобе та представники японських компаній презентували власні проєкти та познайомилися з представниками українських ІТ-компаній для налагодження майбутньої співпраці. 

IT-індустрія України розвивається стрімкими темпами та зростає щороку на 20-30%, не зважаючи на коронакризу. Як зазначив Кохей Охата, генеральний директор управління мерії міста Кобе, існує великий потенціал для співпраці між українськими та японськими компаніями, які працюють у цій сфері. Перспективи співпраці також підкреслили посол України в Японії Сергій Корсунський та посол Японії в Україні Кунінорі Мацуда.

Місто Кобе, яке активно підтримує розвиток бізнесу та стартапів у сфері інформаційних технологій, представили: 

  • Біомедичний інноваційний кластер міста Кобе;
  • компанія ASICS;
  • компанія iSEC;
  • медична компанія CarbGem.

Віце-президентка Асоціації Наталія Митрофанова представила статистику та здобутки українських компаній, проаналізувала головні тенденції та детальніше познайомила учасників з ситуацією на українському ІТ-ринку. 

Також учасники презентували кейси успішної співпраці Японії та України., зокрема, виступили: 

  • Рьоїчі Лео Янагісава, Account Manager, EPAM Systems;
  • Ігор Тимчук, Delivery Director, N-iX.

Зустріч стала першим кроком до створення нових взаємовигідних партнерств між Україною та Японією, а на початку наступного року планується проведення бізнес-форуму з В2В зустрічами.

Захід відбувся в рамках міжнародного проекту IT Export Boost, який реалізовується спільними зусиллями Міністерства закордонних справ України та Асоціації «IT Ukraine» задля просування експорту IT послуг українських компаній.

Перегляньте інші новини::