Холдинг TECHIIA приєднався до Глобального договору ООН

Холдинг TECHIIA приєднався до Глобального договору ООН

Міжнародний технологічний холдинг TECHIIA став членом Глобального договору ООН. Холдинг зобов’язався дотримуватися Десяти принципів Глобального договору за чотирма напрямами: захист прав людини, трудові відносини, охорона навколишнього середовища та боротьба з корупцією.

Цілі сталого розвитку ООН глибоко вшиті в культурний код TECHIIA. Ми працювали над їх імплементацією з 2019 року, а тепер, офіційно приєднавшись до Глобального договору ООН, ми зможемо реалізовувати проекти сталого розвитку ще ефективніше, ділитися досвідом та мотивувати інші компанії приєднуватися до нашої спільної справи,

– коментує Олег Крот, керуючий партнер холдингу TECHIIA.

Холдинг уже працює над шістьма Цілями сталого розвитку:

  • Ціль 3: Міцне здоров’я
  • Ціль 4: Якісна освіта
  • Ціль 5: Гендерна рівність 
  • Ціль 8: Гідна праця та економічне зростання 
  • Ціль 11: Сталий розвиток міст та спільнот 
  • Ціль 12: Відповідальне споживання

Особливу увагу TECHIIA приділяє проектам у сфері охорони здоров’я –  "Фундація Течія" допомагає побороти дитячий рак в Україні. Через Фундацію холдинг купує обладнання для дитячих медзакладів, співпрацює з фондом «Таблеточки», а з березня 2021 року повністю взяв на себе фінансування унікального Центру інклюзії та корекції "Єва", який допомагає дітям після онкологічних операцій та з інвалідністю.

Генеральна директорка ГД ООН в Україні Тетяна Сахарук підкреслила важливість приєднання TECHIIA до міжнародної мережі:

ІТ та технологічні сфери невпинно розвиваються і їх роль у розвитку інновацій та налагодженні партнерства між бізнесами та країнами лише посилюється. Ми радіємо, що міжнародний технологічний холдинг TECHIIA, який представляє ІТ та технологічні сфери, приєднався до нас і впевнено заявляє про свій курс на сталий розвиток. Холдинг TECHIIA веде діяльність у різних технологічних бізнес-напрямах, що дає йому широкий спектр можливостей для втілення проєктів зі сталого розвитку. Індустрія 4.0 може і має бути рушієм позитивних змін у суспільстві, і ми віримо, що стала діяльність таких компаній, як TECHIIA, є запорукою цього.

 

 

Мережа Глобального договору ООН в Україні 
Мережа Глобального договору ООН в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact (Глобального договору Організації Об'єднаних Націй). Це найбільша у світі асоціація корпоративно відповідального бізнесу, що закликає компанії вибудовувати свою діяльність та стратегію з урахуванням Цілей сталого розвитку та на основі десяти універсальних принципів у галузі прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією.