Холдинг TECHIIA здобув Премію HR-бренд Україна

Холдинг TECHIIA здобув Премію HR-бренд Україна

Проєкт «Одужуй швидше!» виріс з благодійних ініціатив засновників TECHIIA і перетворився на масштабний комплексний проєкт, який допомагає рятувати сотні дітей у різних куточках України.

У рамках проєкту холдинг TECHIIA взяв під опіку лікарню та реабілітаційний центр, щоб на їх прикладі показати: система охорони здоров'я в Україні може бути сучасною та ефективною. А у час «ковідного» 2020 року проєкт отримав додаткову мету – принести користь команді холдингу, адже перехід до формату дистанційної роботи підготував нові виклики.

З січня 2020-го по травень 2021-го команда TECHIIA реалізувала благодійні проєкти на понад 6,7 млн грн. За цей час вдалося закупити обладнання та медикаменти для 4 медзакладів та відкрити Центр інклюзії та реабілітації «Єва».

Нам вдалося успішно об’єднати в одному проєкті HR та СSR складові, допомогти дітям з онкологічними захворюваннями одужувати, а нашій команді – ставати ще більш згуртованою та ефективною,

– пояснює Тетяна Волошина, HR Business Partner холдингу TECHIIA.

Проєкт холдингу TECHIIA – один з найсильніших та найбільш результативних благодійних проєктів цьогорічної Премії HR-бренд Україна. Переконана, що він стане прикладом для інших компаній і в майбутньому ми побачимо ще більше успішних соціальних кейсів, які будуть реально змінювати життя сотень, а то й тисяч людей,

– коментує Лариса Онипко, керівниця Премії HR-бренд Україна.

Нагадаємо, Премія HR-бренд проходить одинадцятий рік поспіль. Цьогоріч 45 компаній подали на Премію понад 60 HR-кейсів у 4 основних та 13 тематичних напрямках.  Організатор Премії HR-бренд — grc.ua.

Перегляньте інші новини::