НОВИЙ КУРС - TEACHERS` SMARTUP: SUMMER EDITION

НОВИЙ КУРС - TEACHERS` SMARTUP: SUMMER EDITION

Викладачі технічних напрямків університетів та коледжів, запрошуємо вас на новий курс «TEACHERS’ SMARTUP: SUMMER EDITION». Протягом тижня ви зустрінетеся з експертами компанії Sigma Software, які розкладуть по поличках численні оновлення та тренди світу ІТ.

Під час навчання ви здобудете практичні навички у популярних сьогодні ІТ напрямках: Java, JS, .NET, Python, Mobile, PHP, які легко зможете використовувати у організації навчального процесу та роботі зі студентами.

Вдале поєднання онлайн зустрічей та практичної самостійної роботи допоможе вам імплементувати отримані знання у оновлення навчальних програм та дасть змогу підготуватися до старту нового навчального року вже по закінченні курсу.

Поради та зворотній зв'язок тренерів курсу полегшить процес планування навчальних планів та програм.

По завершенні курсу ви отримаєте Сертифікат про підвищення кваліфікації. 

Партнер курсу — Асоціація «ІТ Ukraine».

ДЛЯ КОГО

Курс буде корисний для викладачів технічних спеціальностей, які хочуть орієнтуватися у сучасних особливостях світу інформаційних технологій та прагнуть застосовувати нові підходи у формуванні освітніх програм.

ПРОГРАМА 

Навчальна програма розрахована на робочий тиждень. Одне-два онлайн заняття у день. Початок о 16:00 

Під час навчання будемо говорити про загальні тренди ІТ ринку, зміни що відбулися у .NET, JS, PHP, Python. Розглянемо як змінилися вимоги до Java – початківців та які можливості відкриваються сьогодні для мобайл розробників. Не обійдемо стороною тему тайм-менеджменту, як рушійної сили ефективних зустрічей. Розкриємо всі, або майже всі таємниці розробки курсів,  які збирають повні аудиторії.

Розклад занять уточнюється.

ПО ЗАВЕРШЕННІ ВИ

  • Здобудете навички з розробки та планування освітніх продуктів: курсів та програм
  • Сформуєте чітке розуміння необхідних кваліфікацій ІТ початківця для успішного кар'єрного росту
  • Знатимете які тренди у топових ІТ напрямках обов'язково треба включити у програму 2022-2023
  • Навчитеся ефективно працювати із власним часом
  • Розширите свій професійний нетворкінг

Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації

Якщо у вас виникли питання щодо участі, будь ласка звертайтеся до менеджерки програми, Олі Осередчук:  olha.oseredchuk@sigma.software 

Перегляньте інші новини: