Відгук про участь SoftServe в IT Ukraine

SoftServe
Тарас Кицмей

Тарас Кицмей

Президент корпорації SoftServe

Прагнучи спільно розбудовувати сприятливе середовище для ІТ-індустрії в Україні, 14 років тому SoftServe долучився до заснування Асоціації "IT Ukraine". За цей час Асоціація у повній мірі стала голосом індустрії не лише в Україні, а й за кордоном. Мені надзвичайно приємно бачити, як з кожним роком спільнота стає все потужнішим майданчиком для ІТ-компаній в Україні, а законодавчі зміни та проекти, ініційовані на цій платформі, позитивно впливають не лише на нашу сферу діяльності, але і  на інші напрямки економічного і соціального життя. 

Незважаючи на великий потенціал та стрімкий розвиток українського ІТ, перед нами постає ще багато завдань для покращення умов роботи та розвитку галузі, які вимагають вирішення на національному рівні. Члени Асоціації об’єднані спільною вірою в те, що продукти та сервіси, які ми створюємо, можуть значно покращити конкурентоспроможність України.

Я впевнений, що спільними зусиллями, у синергії та діалозі ми зміцнимо фундамент для подальшого розвитку української ІТ-індустрії.