Talk to Ukraine. Українське ІТ та Португалія: нові бізнес-можливості

Talk to Ukraine. Українське ІТ та Португалія: нові бізнес-можливості

Із перших днів війни разом з українською ІТ-спільнотою ми запустили серію англомовних вебінарів Talk to Ukraine на платформі LinkedIn для консолідації міжнародної підтримки України. На цих вебінарах ми розповідали особисті історії генеральних директорів і засновників про стійкість і рішучість українців захищати свою країну, для підвищення обізнаності про те, як українська технологічна індустрія підтримує економічний фронт та продовжує надавати послуги клієнтам, масштабуючись у всьому світі та перетворюючи виклики на можливості. Навіть після 9 місяців війни ІТ-експорт зростає та підтримує економіку України, армію та кіберфронт. 

Десятий ефір нашої глобальної розмови буде присвячений майбутньому розвитку українського ІТ-сектору на світовому ринку, зокрема в Португалії, яка стала однією з найпопулярніших країн для релокації українського бізнесу. 

Ми розповімо про потенціал українських технологічних компаній, поділимося успішними кейсами співпраці між айтівцями України та Португалії, обговоримо спільні перспективи на світовому ринку.  

Під час нашої панельної дискусії разом зі спікерами спробуємо висвітлити: що українські ІТ-компанії можуть запропонувати португальському ринку, які технологічні напрямки найбільш затребувані, наскільки перспективним є ведення бізнесу там та запуск спільних проєктів по всьому світу Поговоримо також про досвід представників компаній ведення бізнесу в Португалії: їх рецепт успіху та рекомендації для новачків. 

Серед спікерів:  

  • Андрій Терлига, Chief Delivery Officer at Intellias 
  • Марта Романяк, Керуючий директор Avenga Україна 
  • Ярослав Герман, Director, Software Engineering, Portugal, EPAM Systems
  • Ольга Парамонова, Віце-президент, AdTech,  Sigma Software 

Модерувати дискусію буде Катерина Ткаченко, Керівниця департаменту PR та комунікацій, Асоціація “IT Ukraine”. 

Дата: 13 грудня, 2022 
Час: 15:00 WET/ 17:00 EET 

Доєднуйтесь до нас у прямому ефірі на LinkedIn: https://www.linkedin.com/...  

Захід проводиться Асоціацією “IT Ukraine” спільно з Porto Tech Hub. 

Перегляньте інші новини: