ІТ-компанії отримують нові можливості співпраці з Ірландією

ІТ-компанії отримують нові можливості співпраці з Ірландією

Асоціація активно розвиває міжнародний трек та допомагає українським ІТ-компаніям розвивати бізнес і залучати нових клієнтів на закордонних ринках, зокрема у Великій Британії та Ірландії. 

13 жовтня Виконавчий директор Асоціації Костянтин Васюк зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом України в Ірландії Ларисою Герасько. Учасники обговорили можливі формати співпраці та спільних заходів з просування українського ІТ-експорту на ірландському ринку, зокрема у рамках проекту IT Export Boost, ініційованого Міністерство закордонних справ України у 2021 році. 

Асоціація та Посольство запланували низку спільних активностей, які дозволять українським ІТ-компаніям отримати доступ до ірландського ринку, що залишається одним з ключових європейських #tech хабів та генерує щороку 16 млд євро.  Зокрема, за такими напрямками, як розвиток бізнесу з ірландським технологічним сектором, взаємодія з СЕО, CSR активності.   

Сторони погодились, що нові глобальні виклики відкривають й нові можливості для українських ІТ-компаній, які, незважаючи на війну, працюють на глобальному ринку та мають потенціал до подальшого зростання.

Перегляньте інші новини: