Synergy

IT Ukraine запрошує на конференцію Synergy. IT Business & IT Education

IT Ukraine запрошує на міжнародну конференцію Synergy. IT Business & IT Education, яка відбудеться 13 грудня в інноваційному парку UNIT.City. Станьте свідками того, як народжуються круті колаборації між IT-компаніями та навчальними закладами!

Вже четвертий рік поспіль ми збираємо разом представників IT-бізнесу, освіти та влади, щоб обговорити шляхи трансформації освітньої системи в Україні. Цьогоріч ми запросили понад 350 учасників конференції. Наша спільна мета – сприяти розвитку нового формату підготовки спеціалістів, які будуть відповідати потребам IT-ринку.

Конференція Synergy – це традиційний захід, який збирає найвпливовіших  представників сфери освіти, влади та IT-бізнесу, аби поділитися інсайтами та утворити нові ефективні колаборації. Освітні проекти в IT являються стратегічно важливими для Асоціації.  Вже п’ять років поспіль ми розвиваємо всеукраїнський проект Join_IT, в рамках якого школярі зустрічаються зі спеціалістами провідних IT-компаній. Цьогоріч ми також запустили соціальний проект ClickToSchool, який дарує освітнім закладам сучасні веб-сайти. Впевнені, що спільними зусиллями трансформуємо IT-освіту та наблизимо її до вимог сучасного ринку

− розповідає Костянтин Васюк, виконавчий директор IT Ukraine

В рамках Synergy на вас чекають реальні кейси колаборації провідних IT-компаній та вишів, кращі практики корпоративної IT-освіти, доповіді спікерів, панельні дискусії, ресепшн стартапів і освітніх проектів та, звичайно, нетворкінг в неформальній атмосфері.

Серед спікерів Synergy: топ-менеджери IT Ukraine, EPAM, SoftServe, регіональних IT-кластерів, представники Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації, керівники вишів та лідери студентських спілок. 

На конференції обговорюємо:

  • Проблеми невідповідності освіти вимогам сучасного ринку.
  • Нові формати підготовки IT-спеціалістів.
  • Кейси успішної колаборації IT-бізнесу та навчальних закладів.
  • Корпоративні проекти освіти.
  • Можливості навчання протягом всього життя.

Детальна програма заходу та квитки тут https://synergyconference.com.ua/

Сторінка заходу на Fb https://www.facebook.com/events/988617391491762/

IT Ukraine − це найбільший пул сервісних та продуктових ІТ-компаній в Україні, які сукупно формують 50% всієї експортної виручки ІТ-галузі в Україні та об’єднують 27% українських IT-фахівців. Асоціація працює на ринку вже понад 15 років. Наша місія – забезпечити сприятливі умови для розвитку сфери IT в країні та за кордоном. Більше деталей на нашій сторінці у Facebook.

 

Перегляньте інші новини :