Synergy_panel

IT Ukraine провела сім дискусій в рамках конференції Synergy

Сім панельних дискусій IT Ukraine провела в рамках міжнародної освітньої конференції Synergy, яка відбулась 13 грудня в інноваційному парку UNIT.City та зібрала близько 400 учасників. Учасниками дискусій стали понад 40 спікерів із освіти, IT-бізнесу та влади.

Роксолана Стадник, керівник управління забезпечення доступу до публічної інформації, Секретаріат Кабінету Міністрів України на прикладі національного бренду Ukraine NOW розповіла про креативний підхід до справи. Володимир Семенишин Executive Vice President, EMEA region and Financial Services globally, SoftServe, у своїй доповіді нагадав про те, що запорукою успіху будь-якого проекту є бажання брати на себе відповідальність.

Перша панельна дискусія присвячувалась взаємодії бізнесу, освіти та влади заради сталого розвитку IT-індустрії та країни в цілому. У ній взяли участь Олександр Борняков, заступник міністра цифрової трансформації; Єгор Стадний, заступник міністра освіти і науки України; Юрій Антонюк, віце-президент компанії та голова регіону СЕЕ, EPAM Systems та Олександр Николяк, голова Колегії студентів НУ «Львівська політехніка». Найчастіше зі сцени лунали слова: колаборація та синергія, адже розвиток людського потенціалу лежить в площині сфери освіти, бізнесу та влади.

Після короткого кава-брейку на сцені зібралися представники регіональних IT-кластерів, щоб обговорити якість освіти та розвитку регіональних екосистем.

В рамках панельної дискусії: «Чи готові ми до майбутнього», поговорили про те, як покращити якість середньої та вищої освіти і відповідати цифровій ері економіки.

 Після обідньої перерви учасникам конференції Synergy було запропоновано відвідати два потоки на вибір. Один потік присвячувався темі пристосування нового покоління до майбутнього, в рамках якого представники поколінь X, Y та Z ділилися своїми успішними кейсами. Учасники потоку «Цифрова ера. Нові формати навчання» обговорювали сучасні шляхи отримання знань та важливість повсякчасної їх актуалізації.

Окремі дискусії були присвячені концепції навчання протягом всього життя та розвитку підприємницької культури та креативності.

 По закінченню конференції на всіх учасників чекав жвавий нетворкінг та нові бізнес-знайомства. Дякуємо всім, хто взяв участь в Synergy та довів свою небайдужість до розвитку та трансформації IT­-освіти в Україні.

Дякуємо партнерам конференції: EPAM та SoftServe − Gold Partners, GlobalLogic − Silver Partner, DAN.IT education − Educational Partner, Yakaboo − Book Partner, Ukrsibbank BNP Paribas Group − Bank Partner, Каштанчик − Chess Partner, Volta.One − Digital Partner, Моршинська − Water Partner.

Генеральний інформаційний партнер конференції − Еспресо. Інформаційними партнерами також виступили: Чернігівський ІТ кластер, Kharkiv IT Cluster, Cluster bit, Mind, Бізнес, ITEA, ITVDN, Valtech, bukvy.ua, FranklinCovey, YEP, usit, Baza IT.

 

 

Перегляньте інші новини :