Synergy_IT Ukraine

Конференція Synergy від IT Ukraine зібрала близько 400 учасників

13 грудня в інноваційному парку UNIT.City відбулася міжнарода конференція Synergy, організаторами якої виступила IT Ukraine. Ми зібрали близько 400 гостей із освіти, IT-бізнесу та влади, адже розвиток людського потенціалу лежить саме в площині цих сфер.

Тема освіти надзвичайно актуальна, вона виходить на перший план, адже освічені люди – це і є цінність та головний капітал держави. Сьогодні ми поговоримо нові виклики, про технології в IT-освіті та роль держави в трансформації освітньої системи України

зазначив на початку конференції Костянтин Васюк, виконавчий директор IT Ukraine

Про ефективну взаємодію освітніх закладів та IT-бізнесу розповів Юрій Антонюк, Віце-президент компанії та голова регіону СЕЕ, EPAM Systems:

Світ змінився, і ми бачимо, наскільки мобільною є сучасна молодь: вона обирає не тільки де працювати, але й де навчатися та чому навчатися. Нам потрібно докласти максимум зусиль, щоб молодь залишалася в Україні. Ми повинні експериментувати та змінювати навчальні програми. Є багато прикладів успішної колаборації IT-компаній та вишів, проте драйвером змін все ж мають бути вузи. Ми віримо в те, що креативні індустрії в Україні будуть швидко розвиватися, адже бачимо підтримку з боку влади та високий рівень людського потенціалу українців

Зростання інтересу до IT-освіти відзначив у своєму виступі Максим Почебут, керівник освітніх програм EPAM Ukraine, Віце-президент з освітніх питань IT Ukraine:

 Вже шостий рік поспіль IT Ukraine проводить освітню конференцію Synergy. За цей час вона перетворилася на справжню платформу для нових ідей і проектів, нових зав’язків та ефективних колаборацій. Суспільство нарешті усвідомлює, що освіта – це відповідальна справа кожного з нас. Цього року я мав можливість відвідати кращі університети світу, зокрема, Стенфордський університет та Каліфорнійський університет в Берклі. Їх приклади доводять, що освітня екосистема працює ефективно лише за умови взаємодії між владою, освітою та бізнесом. Наше завдання полягає в тому, щоб розподілити обов’язки між представниками кожної сторони цього трикутника та припинити перекладати відповідальність на чужі плечі

Детальніше про синергію влади, освіти та IT-бізнесу поговорили в рамках першої панельної дискусії, в якій взяли участь Олександр Борняков, заступник Міністра цифрової трансформації; Єгор Стадний, заступник Міністра освіти і науки; Юрій Антонюк, Віце-президент компанії та голова регіону СЕЕ, EPAM Systems; Олександр Николяк, голова Колегії студентів НУ «Львівська політехніка».

Дякуємо партнерам конференції: EPAM та SoftServe − Gold Partners, GlobalLogic − Silver Partner, DAN.IT education − Educational Partner, Yakaboo − Book Partner, Ukrsibbank BNP Paribas Group − Bank Partner, Каштанчик − Chess Partner, Volta.One − Digital Partner, Моршинська − Water Partner.

Генеральний інформаційний партнер конференції − Еспресо. Інформаційними партнерами також виступили: Чернігівський ІТ кластер, Kharkiv IT Cluster, Cluster bit, Mind, Бізнес, ITEA, ITVDN, Valtech, bukvy.ua, FranklinCovey, YEP, usit, Baza IT, cbit.

IT Ukraine − це найбільший пул сервісних та продуктових ІТ-компаній в Україні, які сукупно формують 50% всієї експортної виручки ІТ-галузі в Україні та об’єднують 27% українських IT-фахівців. Асоціація працює на ринку вже понад 15 років. Наша місія – забезпечити сприятливі умови для розвитку сфери IT в країні та за кордоном. Більше деталей на нашій сторінці у Facebook.

 

 

Перегляньте інші новини :