Synergy 2021: як INVERIUM розвиває власний корпоративний лекторій?

Synergy 2021: як INVERIUM розвиває власний корпоративний лекторій?

У рамках щорічної конференції Synergy 2021. IT Business & IT Education хост-партнером події виступила Inveria event space. Ми поспілкувалися з Анною Компанець, керівницею INVERIUM (культурно-освітній напрямок простору) про важливість взаємодії з ІТ-фахівцями.

INVERIUM PLATFORM проводить онлайн- та офлайн-заходи різного масштабу в сфері культурології, літератури, мистецтва, історії, філософії, психології, а також організовує театральні постановки, вечори авторської поезії, лекції, курси та зустрічі з цікавими людьми з усього світу.

Команда INVERIUM створила так званий корпоративний лекторій, що являє собою цикл лекцій від провідних галузевих спікерів. Цей формат набув широкої популярності за останні два роки в умовах віддаленої роботи більшості компаній.

Переваги корпоративного лекторію: 

  • підвищує рівень корпоративної культури та лояльності команди до компанії;
  • розширює кругозір працівників у легкому edutainment-форматі;
  • об’єднує команду.

IT впевнено увійшло в наше життя і з кожним днем його роль буде тільки зростати. Більшість професій матимуть у своїй основі IT-знання. Пандемія коронавірусу показала: будь-який бізнес, який можна перевести в онлайн, залишиться стійким навіть під час кризи. Але перехід в діджитал не можливий без IT-фахівців, які повинні щодня розвиватися. Тому нам важливо підтримувати системи підготовки ІТ-фахівців, щоб забезпечити індустрію висококласними та конкурентоспроможними на ринку праці фахівцями,

– коментує Анна Компанець, керівниця платформи INVERIUM.

Нагадуємо, що 16-17 грудня відбудеться конференція Synergy 2021. IT Business & IT Education, що об’єднує український ІТ-бізнес та освіту. Цьогоріч конференція об’єднує онлайн та офлайн формати. Ознайомитися з програмою та придбати квиток можна за посиланням: https://cutt.ly/rTD7mlW 

Перегляньте інші новини: