SYNERGY 2022. IT Business & IT Education

SYNERGY 2022. IT Business & IT Education

Про подію

Освітня IT-конференція Synergy. IT Business & IT Education: New Horizons повертається! Найбільша в Україні профільна конференція, започаткована Асоціацією у 2014 році, збирає на єдиній платформі всіх національних стейкхолдерів сфери IT-освіти задля обміну досвідом, створення сприятливих умов для розвитку індустрії та визначення її пріоритетних векторів. 

За вісім років свого існування майданчик Synergy об'єднав понад 3500 учасників та близько 200 провідних спікерів IT-бізнесу, влади, освіти та науки. Synergy — це десятки успішних кейсів, колаборації провідних IT-компаній та ВНЗ, кращі практики корпоративної IT-освіти, доповіді спікерів, панельні дискусії, презентації стартапів та освітніх проєктів. 

Цього року наша подія нетипово відбудеться влітку, бо має особливу тематику і підґрунтя. 24 червня 2022 року ми плануємо об'єднати понад 500+ гостей онлайн події у спільному обговоренні поточних реалій у світі ІТ-освіти. Ми зберемо понад 20 експертів в онлайн форматі щодо різних питань, зокрема, розглянемо як змінились ландшафт і тренди в ІТ-галузі, які науки і навички будуть необхідні незалежно від військового часу, як отримати нову професію та багато іншого.

SYNERGY 2022. IT Business & IT Education

  • Стрім 1 – Освіта підлітків
  • Стрім 2 – Збереження формальної освіти та способи її підтримки з боку бізнесу
  • Стрім 3 – Освіта дорослих: світчери, нові професії, ефективні освітні траєкторії

Долучайтесь до важливих обговорень проєктів у сфері освіти та CSR, які, безумовно, стануть важливими складовими майбутньої відбудови України.

Реєстрація