Synergy 2021: як SoftServe працює на різних рівнях освітньої взаємодії?

Synergy 2021: як SoftServe взаємодіє на різних освітніх рівнях?

Компанія SoftServe Україна виступила золотим спонсором щорічної конференції Synergy 2021. IT Business & IT Education. Ми поспілкувалися з Галиною Даців, віце-президенткою з питань навчання та розвитку персоналу SoftServe, про те, чому і як компанія працює в освітньому напрямі.

Освіта – ключовий напрям діяльності SoftServe. Компанія системно працює для покращення технологічної освіти, створюючи можливості для навчання ІТ-фахівців як у власному корпоративному університеті, який функціонує вже 15 років, так і у співпраці з зовнішніми навчальними закладами. Лише у 2020 році SoftServe Університет створив 3200+ навчальних рішень, а студентами стало більше 8300 людей.

SoftServe співпрацює з вищими освітніми закладами на усіх рівнях освітньої взаємодії: з адміністрацією, викладачами та студентами. Для кожного із рівнів компанія пропонує навчальні рішення та продукти, що дозволяють якнайповніше розширити їхні можливості: 

  • для адміністрацій – різні види партнерства, включаючи дуальну освіту; 
  • для викладачів – програми освітніх грантів та стажувань; 
  • для студентів – креш-курси, сертифікації, зустрічі з експертами з виробництва тощо.  

Робота з всіма учасниками освітнього процесу дозволяє якісно впливати на ІТ-освіту в Україні та підтримувати необхідні зміни. Основна мета компанії – сприяти навчальним закладам у підготовці випускників, готових до викликів сучасності та потреб ринку.

Нам важливо розвивати ІТ-освіту, щоб формувати та зрощувати кваліфікованих ІТ-фахівців. Конференція Synergy – це драйвер змін, що допомагає визначити пріоритети в розвитку ІТ-освіти та створює необхідні зв’язки для їх впровадження. Об’єднавши разом представників бізнесу, освіти та влади, вона є тим майданчиком, що дозволяє повномасштабно будувати сприятливі умови для розвитку індустрії,

– коментує Галина Даців, віце-президентка з питань навчання та розвитку персоналу SoftServe.

Нагадуємо, що 16-17 грудня відбудеться конференція Synergy 2021. IT Business & IT Education, що об’єднує український ІТ-бізнес та освіту. Цьогоріч конференція об’єднує онлайн та офлайн формати. Ознайомитися з програмою та придбати квиток можна за посиланням: https://cutt.ly/rTD7mlW 

Перегляньте інші новини::