Synergy 2021: як Sigma Software розвиває ІТ-освіту?

Synergy 2021: як Sigma Software розвиває ІТ-освіту?

Компанія Sigma Software Group виступила спеціальним спонсором щорічної конференції Synergy 2021. IT Business & IT Education. Ми поспілкувалися з Максимом Почебутом, Chief Learning Officer в Sigma Software Group, про те, як і скільки компанія інвестує в ІТ-освіту в Україні.

Sigma Software бере активну участь в розвитку ІТ освіти з моменту свого заснування. Компанія співпрацює з 20+ провідними університетами та школами, бере участь в наглядових радах вищих освітніх закладів, запускає спільні курси за участі спеціалістів компанії за трендоваими напрямками, обладнує комп’ютерні лабораторії для того, що молодь могла вчитись у комфортних умовах, веде діалог з урядом. За цей час компанія інвестувала понад $1M у розвиток ІТ освіти. 

У 2016 році Sigma Software запустила власну освітню платформу, Sigma Software University. Цей майданчик створений для обміну знаннями та розвитку ІТ спільноти в Україні та покликаний допомагати професійно зростати та опановувати нові напрямки як початківцям, так і досвідченим фахівцям.

Три основні фокуси Sigma Software University:

  • Постійне навчання (continuous education) спеціалістів компанії;
  • Програми для школярів, студентів, свічерів;
  • Програми для досвідчених ІТ спеціалістів та розвиток професійної спільноти.

Щороку Sigma Software University проводить та підтримує понад 50 курсів та мітапів за провідними напрямками ІТ розробки та бізнес девелопменту. Випускники наших курсів та учасники мітапів, а це 500+ осіб щороку, мають можливість прокачати свої знання та навички або отримати міцний фундамент для подальшого розвитку в ІТ.

Розвиток ІТ освіти – один із основних напрямків КСВ стратегії компанії. ІТ індустрія України має чималий потенціал, але її подальший розвиток неможливий без підготовки великої кількості інженерів, тестувальників, проектних менеджерів, бізнес аналітиків. Отже, розвиток ІТ освіти – запорука розвитку індустрії в цілому. Компанія Sigma Software кілька років поспіль підтримує конференцію IT Synergy, адже важливо будувати діалог та співпрацю між бізнесами, освітніми закладами та державою. Стратегічний, не точковий розвиток ІТ освіти, можливий тільки за умови, якщо всі сторони об’єднають зусилля,

– коментує Максим Почебут, Chief Learning Officer Sigma Software Group, Віце-президент з освітніх питань IT Ukraine.

Нагадуємо, що 16-17 грудня відбудеться конференція Synergy 2021. IT Business & IT Education, що об’єднує український ІТ-бізнес та освіту. Цьогоріч конференція об’єднує онлайн та офлайн формати. Ознайомитися з програмою та придбати квиток можна за посиланням: https://cutt.ly/rTD7mlW 

Перегляньте інші новини: