Synergy 2021: як GoIT готує майбутніх ІТ-спеціалістів?

Synergy 2021: як GoIT готує майбутніх ІТ-спеціалістів?

Компанія GoIT виступила срібним спонсором щорічної конференції Synergy 2021. IT Business & IT Education. Ми поспілкувалися з Антоном Чорним, CEO GoIT, про те, як компанія розвиває свої освітні курси для майбутніх ІТ-спеціалістів.

GoIT вже 7 років наполегливо працює над розвитком IT-освіти в Україні. За цей час навчання повністю пройшло 3817 випускників. Навчання студентів проходить за напрямками: FullStack, Python, Java, QA, PM. Також велику увагу приділяють розвитку soft skills, зокрема, важливе вміння швидко освоювати нові знання, розвивати логічне мислення та проявляти свою мотивацію.

Прикметно, що приблизно 80-90% групи – світчери, для яких навчання в GoIT стало першою сходинкою на шляху до ІТ кар’єри. Курси готують студентів до повноцінного працевлаштування в IT, зокрема, навчають англійської та навичкам комунікації, допомагають підготуватися до співбесіди в IT-компанії. За останній рік 500 випускників освітніх курсів GoIT розпочали працювати в ІТ-секторі.

Для нас підтримка Synergy 2021 – це можливість поділитися знаннями та досвідом навчання IT-фахівців-початківців. А якісна IT-освіта – це нові можливості для всієї IT-індустрії України,

  – коментує Антон Чорний, CEO GoIT.


Нагадуємо, що 16-17 грудня відбудеться конференція Synergy 2021. IT Business & IT Education, що об’єднує український ІТ-бізнес та освіту. Цьогоріч конференція об’єднує онлайн та офлайн формати. Ознайомитися з програмою та придбати квиток можна за посиланням: https://cutt.ly/rTD7mlW

 

Перегляньте інші новини: