Synergy 2021: як і чому EPAM підтримує ІТ-освіту в Україні?

Synergy 2021: як і чому EPAM підтримує ІТ-освіту в Україні?

Компанія EPAM Україна виступила ексклюзивним спонсором щорічної конференції Synergy 2021. IT Business & IT Education. Ми поспілкувалися з Денисом Гриньовим, керівником освітніх програм ЕРАМ Україна, про те, як компанія розвиває освітній напрям та чому підтримує конференцію.

Підтримка молоді та розвиток освіти – один з ключових напрямів у компанії. Проєкти цього напрямку включають різні вікові категорії: 

  • Багаторічна ініціатива eKids знайомить з основами програмування дітей 8-12 років, у тому числі компанія запрошує дітей з родин, які опинилися у складних життєвих обставинах. У рамках програми додатково проводимо тренінги для шкільних вчителів та волонтерів громадських організацій, які згодом проводять курс для дітей з кризових сімей. Програма залучила понад 1200 дітей та більше 400 волонтерів-тренерів.
  • У 2021 році для старшокласників стартувала освітня ініціатива Pre-Junior Program, яка крім знайомства з сучасними ІТ-професіями, допомагає глибше вивчити хмарні сервіси, FrontEnd, C#. 
  • EPAM також співпрацює з понад 30 українськими закладами вищих освіти – долучаємося до викладання, оновлення навчальних програм, відкриваємо лабораторії. Для студентів та бажаючих опанувати нову професію відкриті програми ЕРАМ University, які пропонують понад 25 популярних напрямів. Тільки цього року ми отримали близько 30 тисяч заявок. Для багатьох студентів ЕРАМ стає першою компанією в кар’єрі. 

Компанія також підтримує освітні ініціативи партнерів, зокрема, проєкт Асоціації «ІТ Ukraine» – JoinIT та інклюзивний проєкт з навчання DevOps для молоді з інвалідністю спільно з ЮНІСЕФ. Для подолання цифрової нерівності та зниження бар’єрів в отриманні освіти взаємодіємо з Міністерством освіти України, зокрема, для передачі техніки сільським школам.

Інвестиції в ІТ-освіту – це інвестиції в розвиток галузі, в формування нового покоління фахівців. Synergy є хорошим майданчиком для діалогу представників держави, бізнесу та освітян. Це можливість бути почутим та накреслити карту дій для досягнення спільної мети – системи якісної освіти та нового рівня фаховості випускників освітніх закладів, 

 коментує  Денис Гриньов, керівник освітніх програм ЕРАМ Україна. 

Нагадуємо, що 16-17 грудня відбудеться конференція Synergy 2021. IT Business & IT Education, що об’єднує український ІТ-бізнес та освіту. Цьогоріч конференція об’єднує онлайн та офлайн формати. Ознайомитися з програмою та придбати квиток можна за посиланням: https://cutt.ly/rTD7mlW