Маріуполь стане дев’ятою локацією шведської IT-компанії Beetroot

Маріуполь стане дев’ятою локацією шведської IT-компанії Beetroot

Цієї осені IT-компанія Beetroot починає співпрацю з інженерами у Маріуполі. Вона набирає фахівців для залучення у міжнародних проєктах: наразі з’явилось вже понад 50 актуальних для міста вакансій. Осередком IT-компанії стане Beetroot Hub.

Під час кожного відвідування Маріуполя я бачу, як місто розвивається. Тут панує атмосфера відкритості і прогресу, а головне: багато чудових, розумних людей. Компанія Beetroot має місію, орієнтовану на позитивний суспільний вплив, і ми тут заради цього впливу, розкриття потенціалу міста. Давайте подивимося, що з цього вийде, але мені здається, це початок довгої "історії кохання"!,

— розповідає CEO і засновник Beetroot Андреас Флодстром.

Beetroot Hub відкрився у 2019 році і став постійним майданчиком для конференцій і майстер-класів, маленьких і великих подій. До того ж саме тут представники міста підписали меморандум про співпрацю з Міністерством цифрової трансформації. Ще раніше у Маріуполі почав працювати освітній заклад Beetroot Academy.

Головний напрямок діяльності «Beetroot Маріуполь» як IT-компанії — побудова виділених команд інженерів для залучення у міжнародних проєктах зі сфер FinTech, EdTech, MedTech, GreenTech та інших. Таким чином, Маріуполь стане дев’ятою локацією Beetroot і першим містом, де діють усі три частини екосистеми Beetroot: IT-компанія, академія і хаб.

Beetroot Маріуполь” посилить позиції регіону на міжнародній арені та покращить умови для місцевих розробників. Тепер їм не обов’язково їхати заради професійного розвитку до великих технологічних центрів на кшталт Києва, Одеси чи Харкова. Наразі Маріуполь швидко розвивається, і поява у місті осередку Beetroot розширить можливості не тільки самої компанії, але і цілого IT-сектора,

— коментує новину рекрутерка Beetroot Аліса Лідделл.

 

 

Beetroot — затишна шведська IT-компанія із 590+ спеціалістів у 9 містах України і Швеції, що займаються розробкою під ключ, створюють виділені команди для клієнтів з різних куточків світу. У 2020 році Beetroot увійшла до рейтингу десяти найкращих IT-компаній України за версією DOU, а до 2030-го прагне стати компанією з найбільш позитивним соціальним впливом в Україні. Більше інформації — за посиланням.

Перегляньте інші новини :