Юридична компанія Stron Legal Services — партнер Асоціації

Юридична компанія Stron Legal Services — партнер Асоціації

Компанія Stron Legal Services надає широкий спектр юридичних послуг для більш ніж 50 постійних клієнтів та має 500 успішних кейсів та партнерів по всьому світу. Її експертиза охоплює надання комплексних рішень для e-commerce та fintech проєктів як для start-ups, так і для великого бізнесу.

Stron Legal Services допомагає клієнтам підвищити ефективність їхнього бізнесу і досягти бажаних результатів, що виходять за рамки виключно юридичних консультацій. Серед клієнтів компанії — провідні IT-холдинги, fintech-компанії, IGambling бізнес, dating бізнес, інвестиційні фонди тощо.

Основні напрями роботи компанії:

  • корпоративне структурування бізнесу;
  • податкове структурування бізнесу;
  • відкриття банківських рахунків та підключення еквайрингу;
  • бухгалтерський облік та аудит у різних юрисдикціях.

Ми прагнемо створити умови для того, щоб українські продуктові компанії та start-ups залишалися в Україні. Щоб вони використовували українську юрисдикцію для продуктів, а не були змушені переїжджати закордон. Ми хочемо усунути одну з основних проблем українського IT бізнесу — протиправний інтерес і рейдерство. Ключовим елементом інвестиційної привабливості українського IT-бізнесу ми ж вважаємо можливість співпраці за ФОП-моделлю. Тож впевнені в тому, що якщо податкові умови зміняться, то це стимулюватиме трудову та бізнес міграцію з України,

— коментує Дерлюк Олег Володимирович, керуючий партнер Stron.

Перегляньте інші новини :