Долучайтеся до кампанії StopBusinessWithRussia!

Долучайтеся до кампанії StopBusinessWithRussia!

Коли 24 лютого росія розпочала війну проти України, весь світ об’єднався задля підтримки нашої країни в боротьбі з агресором. Міжнародні партнери стали пліч-о-пліч з українськими компаніями, підтримали їх операційну діяльність та існуючі контракти, долучилися до гуманітарних ініціатив та почали змінювати власні бізнес-стратегії на глобальному ринку з урахуванням нових реалій.

У безпрецедентній солідарності з Україною іноземний бізнес почав виходити з ринку російської федерації, аби не фінансувати війну з Україною та зупинити свавілля путінського режиму шляхом жорстких санкцій. Кампанія StopBusinessWithRussia набула глобальних масштабів! 

Для підтримки цього руху ініціативна група наших партнерів з ІТ-ком’юніті запустила спеціальну платформу stopbusinesswithrussia.today, аби посилити вплив глобальних санкцій, звернувшись до всіх міжнародних брендів з петицією про припинення бізнесу з росією. Мета #stopbusinesswithrussia — привернути увагу до брендів, які припинили співпрацю з росією, та допомогти громадянам світу сформувати петиції на компанії, які цього ще не зробили. На сайті Ви можете:  

  • підписати, як співробітник компанії, петицію на свою компанію про припинення бізнесу з росією; 
  • додати компанію, яка вже пішла з російського ринку або, навпаки, продовжує свою діяльність; 
  • залишити відгук; 
  • поширити інформацію про платформу та компанії в соціальних мережах. 

Не стійте осторонь! Долучайтеся до світової підтримки України!  Зупинимо війну разом!

#StandWithUkraine #StrongerTogether 

Перегляньте інші новини: