Стартував проєкт з розробки сайтів для дітей з особливими потребами

Стартував проєкт з розробки сайтів для дітей з особливими потребами

Ізраїльсько-український учбовий центр DAN.IT education ініціював проєкт ClickToSchool, завдання якого – розробляти сучасні сайти для шкіл, в яких навчаються діти з особливими потребами. У партнерстві з Асоціацією "IT Ukraine" вони вже розробили сайт для загальноосвітнього навчального закладу «Навчально-реабілітаційний центр №17» м. Києва.

ClickToSchool був створений для того, щоб спеціалізовані школи для дітей з особливими потребами були краще представлені в інтернеті, адже наразі більшість з них сайтів не мають. Це значно допоможе батькам, потенційним благодійникам та спонсорам. Робота над проєктом будується на волонтерських засадах. 

Проєкт ClickToSchool складається з низки процесів, від комунікації з учбовими закладами до передачі готового сайту під ключ самій школі. Його основні етапи: 

  • збір необхідної інформації, 
  • підготовка дизайну майбутнього сайту, 
  • реалізація сайту студентами центра DAN.IT education.

Ксенія Столбова, СЕО центру DAN.IT education, коментує: Взятись за проєкт ClickToSchool та створювати сайти для спеціалізованих шкіл було моєю ідеєю, тому що я – мама дитини з особливими потребами. Колись ми й самі шукали школу й зіткнулись з неможливістю знайти потрібну інформацію в інтернеті. Максимум – це була згадка про те, що навчальний заклад існує, що не дає розуміння про те, які навчальні програми є в школі та яка його спеціалізація. В той момент і з'явилась ідея створити ClickToSchool, в рамках якого наші студенти з DAN.IT могли б отримувати свій перший досвід та брати участь в створенні сайтів для тих, хто їх потребує. Я звернулась до Асоціації "IT Ukraine" і ми вирішили реалізувати цей проєкт разом.

 

Вікторія Тимошенко, керівниця напрямку освіти та корпоративної соціальної відповідальності Асоціації "IT Ukraine": Ми радіємо, що можемо зробити спеціалізовані школи більш “доступними” для дітей з особливими потребами у партнерстві з DAN.IT education. Навчально-реабілітаційний центр №17 відібрали не випадково – ми проаналізували чимало подібних закладів в місті і обрали той, який потребував допомоги найбільше. Віримо в те, що скоро проєкт масштабується і питання про те, як знайти ту чи іншу спеціалізовану школу в інтернеті, зникне.

 

Організатори ClickToSchool закликають усіх небайдужих волонтерів доєднатись до проєкту. Зробити це можна, написавши нам на tymoshenko@itukraine.org.ua