Стартап a-Gnostics отримав $150,000 від Microsoft Azure

Стартап a-Gnostics отримав $150,000 від Microsoft Azure

Учасник Асоціації IT Ukraine компанія a-Gnostics отримала $150,000 грант від Microsoft Azure. Вся технічна інфраструктура та сервіси a-Gnostics зараз повністю знаходяться у Хмарі.

Зараз ми на 100% у хмарі Azure. Це дозволяє нашим користувачам бути повністю захищеними та отримувати стабільні та прогнозовані сервіси, — зазначив Андрій Старжинський, співзасновник та CEO, a-Gnostics.

Станом на листопад 2022 року в системі зроблено більше 2,000,000 прогнозів, а перша модель штучного інтелекту та машинного навчання запущена в промислову експлуатацію в 2018 році. Під час міграції у хмару інженерам компанії вдалося скоротити загальну вартість рішення на 35% від стандартного, а вартість володіння однією моделлю зменшилась на 50%.

Деталі про попереднє рішення в статті a-Gnostics в локальній інфраструктурі. Зараз компанія продовжує свою технологічну подорож у Хмарі.

Основним продуктом компанії a-Gnostics є сервіс Di-agnostics — аналітика звуку електродвигунів та двигунів внутрішнього згорання, та передбачення поломок в їх роботі, щоб допомогти підприємствам спростити свою роботу та зменшити витрати на обслуговування. Di-agnostics — це Shazam для промислового обладнання: найкращий корпоративний додаток для звукової аналітики. Сервіс використовує машинне навчання та штучний інтелект, щоб передбачити збій до того, як він станеться.

Про Хмару

Microsoft Azure («Майкрософт Ежур»), часто згадується просто як Azure — хмарна платформа та інфраструктура корпорації Microsoft, призначена для розробників застосунків хмарних обчислень (англ. cloud computing) і покликана спростити процес створення онлайнових додатків.

Перегляньте інші новини: