Стартує флешмоб IT fights COVID19

Стартує флешмоб #IT_fights_COVID19

Третій тиждень в Україні триває карантин, спричинений епідемією коронавірусу. IT-компанії, дизайнери, бізнесмени, громадські організації консолідують зусилля і допомагають країні побороти поширення COVID-19. Багато зусиль до цього докладає і IT-індустрія. Асоціація «‎IT Ukraine»‎ запускає флешмоб #IT_fights_COVID19 для того, щоб кожен міг дізнатись про ініціативи IT-бізнесу, спрямовані на боротьбу з коронавірусом в Україні.

 

ДЛЯ КОГО ФЛЕШМОБ #IT_fights_COVID19

До участі запрошуємо IT-компанії, IT-кластери в регіонах, а також IT-спеціалістів, які створюють online-платформи чи інші інформаційні сервіси для протидії COVID-19. 

 

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ФЛЕШМОБІ

Просто додайте хештег #IT_fights_COVID19 у ваш наступний пост в соцмережах про те, що зробила компанія чи ініціатива, аби скоріше побороти COVID-19. Так ми дізнаємось про IT-ініціативи, які протидіють коронавірусу.

 

Нагадуємо, що з самого початку спалаху епідемії коронавірусу в Україні, IT-галузь активно включилась в допомогу. IT-компанії допомагають подолати COVID-19 наступним чином: 

  • створюють окремі фонди для протидії COVID-19 (N-iX та Innovecs), 
  • ремонтують / закуповують та передають в лікарні засоби індивідуального захисту для лікарів, медобладнання тощо (ELEKS, Miratech, SoftServe),
  • закуповують тест-системи для діагностики COVID-19 (ELEKS, Intellias, N-iX),
  • розробляють online-платформи для швидкого реагування на виклики, спричинені захворюванням (досвід SoftServe у співпраці з Львівською обласною радою),
  • проводять благодійні кіберспортивні марафони, кошти від яких спрямовують на створення вакцини проти вірусу COVID-19 (Techiia holding).

 

Ведеться робота і в регіонах:

  • IT Dnipro Community та RunIT запустили онлайн-платформу Dnipro vs Covid-19. Вона створена для координації зусиль для допомоги медикам Дніпра в протистоянні коронавірусній інфекції.
  • Kharkiv IT cluster запустив ініціативу  #IT4Life, в рамках якої станом на 30 березня зібрав 3,7 млн грн на подолання коронавірусу у Харківському регіоні;
  • Lviv IT Cluster спільно з міською владою та Штабом оперативного реагування щодо боротьби з поширенням коронавірусу у Львові запустили проєкт United for Health. Станом на 25 березня команда зібрала перші 3 млн грн на боротьбу з коронавірусом на Львівщині.

 

Якщо ви хочете розповісти про свій успішний досвід протидії COVID-19 беріть участь у флешмобі #IT_fights_COVID19. Якщо ви хочете допомогти чи потребуєте допомоги долучайтесь до проєкту #AntiVirus.