Стартує конкурс Ukrainian IT Awards 2020!

Стартує конкурс Ukrainian IT Awards 2020!

Ukrainian IT Awards 2020найпрестижніший та найбільший в Україні конкурс, який щорічно відзначає професійні успіхи українських ІТ-фахівців в 11 категоріях. Участь у ньому можуть взяти як IT-експерти особисто, так і команди та компанії. Переможців Асоціація “IT Ukraine” оголосить 4 грудня.

В Україні працюють більше 185 тис. IT-фахівців, які розробляють технологічні рішення для компаній по всьому світу. Саме завдяки їм провідна міжнародна організація Global Sourcing Association відзначила Україну найкращою країною-постачальницею ІТ-послуг до Великобританії, а авторитетний американський бізнес-журнал Inc. включає українські компанії до переліків таких, що розвиваються найбільш динамічно. Чому ж ми так мало знаємо про наших айтішників, які стоять за численними технологічними досягненнями?

Зовсім скоро Ukrainian IT Awards 2020 оголосить імена кращих з кращих IT-фахівців, які розкажуть на всю Україну про свої успіхи. 

Етапи конкурсу:

 • 21 вересня 1 листопада

Прийом заявок від учасників в 11 номінаціях. Цього року є 2 види номінацій: індивідуальні та групові. На останні можуть номінуватись комади та компанії.

 • 2 листопада 15 листопада

Оцінювання заявок конкурсантів командою кваліфікованого журі в кожній з номінацій. Вибір фіналістів та переможців.

 • 4 грудня

Оголошення результатів конкурсу, нагородження переможців.

Перелік номінацій Ukrainian IT Awards 2020:

 1. Software Engineering nomination
 2. Quality Assurance nomination
 3. Management nomination
 4. IT education nomination
 5. Infrastructure&DevOps nomination
 6. Impact of the Year nominations
 7. Design Nomination
 8. Innovation-Research of the year
 9. Product Management nomination
 10. Business Analysis nomination
 11. Software Architecture nomination 

Прийом заявок на участь в Ukrainian IT Awards 2020 стартує 21 вересня на сайті конкурсу. Також до 21 вересня ви можете подати заявку і долучитись до складу команди журі.

В цьому році конкурс Ukrainian IT Awards зазнав ряд змін, які дозволять нам його масштабувати. Ми розширили можливості для участі більшої кількості конкурсантів — номінацій наразі 11, серед яких з’явились і дві командні. Разом з партнерами зробили редизайн конкурсу та приділили окрему увагу об’єктивності результатів членів, за які відповідатимуть кілька десятків висококваліфікованих журі. Впевнені, що вже 4 грудня ми почуємо нові імена кращих IT-зірок України!.

— Костянтин Васюк, Виконавчий директор Асоціації “IT Ukraine”

Засновник та організатор Ukrainian IT Awards з 2012 року — компанія SoftServe. У 2017 році до організації конкурсу долучилась Асоціація “IT Ukraine”, яка у 2020 стала його основним організатором. 

Цьогоріч незалежним консультантом з перевірки правильності підрахунку голосів виступає PwC в Україні. Design&Development партнер конкурсу — компанія Sense IT. Банк-партнер Ukrainian IT Awards 2020 — UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Офіційна Facebook-сторінка конкурсу: https://www.facebook.com/itawards.ua.

Інформаційні партнери Ukrainian IT Awards 2020: Lviv ІТ Cluster, Kharkiv IT-cluster, IT Dnipro Community, Kyiv IT Cluster, IT cluster Івано-Франківськ, IT Association Vinnytsia, Тернопільський ІТ Кластер, EBA, 1991 Open Data Incubator, Unit.City, Radartech, BazaIT, Startup Kyiv, IHub, Art of Business Analysis, Project Management Institute, ITVDN, CyberBionic Systematics.

: