Стартує конкурс Ukrainian IT Awards 2020!

Стартує конкурс Ukrainian IT Awards 2020!

Ukrainian IT Awards 2020найпрестижніший та найбільший в Україні конкурс, який щорічно відзначає професійні успіхи українських ІТ-фахівців в 11 категоріях. Участь у ньому можуть взяти як IT-експерти особисто, так і команди та компанії. Переможців Асоціація “IT Ukraine” оголосить 4 грудня.

В Україні працюють більше 185 тис. IT-фахівців, які розробляють технологічні рішення для компаній по всьому світу. Саме завдяки їм провідна міжнародна організація Global Sourcing Association відзначила Україну найкращою країною-постачальницею ІТ-послуг до Великобританії, а авторитетний американський бізнес-журнал Inc. включає українські компанії до переліків таких, що розвиваються найбільш динамічно. Чому ж ми так мало знаємо про наших айтішників, які стоять за численними технологічними досягненнями?

Зовсім скоро Ukrainian IT Awards 2020 оголосить імена кращих з кращих IT-фахівців, які розкажуть на всю Україну про свої успіхи. 

Етапи конкурсу:

 • 21 вересня 1 листопада

Прийом заявок від учасників в 11 номінаціях. Цього року є 2 види номінацій: індивідуальні та групові. На останні можуть номінуватись комади та компанії.

 • 2 листопада 15 листопада

Оцінювання заявок конкурсантів командою кваліфікованого журі в кожній з номінацій. Вибір фіналістів та переможців.

 • 4 грудня

Оголошення результатів конкурсу, нагородження переможців.

Перелік номінацій Ukrainian IT Awards 2020:

 1. Software Engineering nomination
 2. Quality Assurance nomination
 3. Management nomination
 4. IT education nomination
 5. Infrastructure&DevOps nomination
 6. Impact of the Year nominations
 7. Design Nomination
 8. Innovation-Research of the year
 9. Product Management nomination
 10. Business Analysis nomination
 11. Software Architecture nomination 

Прийом заявок на участь в Ukrainian IT Awards 2020 триває з 21 вересня по 1 листопада на сайті конкурсу. Також до 21 вересня ви можете подати заявку і долучитись до складу команди журі.

В цьому році конкурс Ukrainian IT Awards зазнав ряд змін, які дозволять нам його масштабувати. Ми розширили можливості для участі більшої кількості конкурсантів — номінацій наразі 11, серед яких з’явились і дві командні. Разом з партнерами зробили редизайн конкурсу та приділили окрему увагу об’єктивності результатів членів, за які відповідатимуть кілька десятків висококваліфікованих журі. Впевнені, що вже 4 грудня ми почуємо нові імена кращих IT-зірок України!.

— Костянтин Васюк, Виконавчий директор Асоціації “IT Ukraine”

Засновник та організатор Ukrainian IT Awards з 2012 року — компанія SoftServe. У 2017 році до організації конкурсу долучилась Асоціація “IT Ukraine”, яка у 2020 стала його основним організатором. 

Ukrainian IT Awards 2020 відбувається за підтримки Міністерства цифрової трансформації України.

Цьогоріч незалежним консультантом з перевірки правильності підрахунку голосів виступає PwC в Україні. Design&Development партнер конкурсу — компанія Sense IT.

Банк-партнер Ukrainian IT Awards 2020 — UKRSIBBANK BNP Paribas Group

Office-Partner конкурсу — Creative Quarter

HR-партнер — Work.ua.

Медіа-партнери — журнал «Бізнес»#Букви, Delo.ua.

Офіційна Facebook-сторінка конкурсу: https://www.facebook.com/itawards.ua.

Інформаційні партнери Ukrainian IT Awards 2020: Lviv ІТ Cluster, Kharkiv IT-cluster, IT Dnipro Community, Kyiv IT Cluster, IT cluster Івано-Франківськ, IT Association Vinnytsia, Тернопільський ІТ Кластер, European Business Association, American Chamber of Commerce, 1991 Open Data Incubator, Unit.City, Radartech, BazaIT, Startup Kyiv, IHub, Art of Business Analysis, Project Management Institute, ITVDN, CyberBionic Systematics, LAMPOVOE IT, Wtech, IT Network, Happy Monday, Ukrainian Venture Capital and Private Equity Association (UVCA), Cherkasy IT Cluster, Rivne IT cluster, Business Analysis Community.