Старт конкурсу Ukrainian IT Awards – час визначити найкращих

Старт конкурсу Ukrainian IT Awards – час визначити найкращих

11 червня, Київ – Асоціація "ІТ Ukraine" оголошує про старт подачі заявок на участь у всеукраїнському незалежному конкурсі  "Ukrainian IT Awards", що відбувається на щорічній основі. "Ukrainian IT Awards" – це некомерційний проект, який покликаний знайти та відзначити найкращих професіоналів ІТ-галузі у різних спеціалізаціях та напрямках.

Індустрія інформаційних технологій – один з локомотивів української економіки. За останні роки українська ІТ-галузь закріпила свій провідний статус на глобальному ринку – 18 компаній увійшли до списку кращих світових постачальників ІТ-послуг IAOP’s 2018 Global Outsourcing List, динаміка розвитку 5 компаній відзначена у загальноєвропейському рейтингу Inc. 5000 Europe. Цьогоріч Україна також потрапила до переліку претендентів на звання кращої країни-постачальника ІТ-послуг у світі, який укладається британською Global Sourcing Association. Безперечно, таким успіхам провідна галузь вітчизняної економіки завдячує висококваліфікованим фахівцям, які у ній працюють.

Будучи невід’ємною частиною глобальної креативної економіки, українська ІТ-індустрія базується на знаннях, навичках та талантах фахівців, які у ній працюють. Тож проведення конкурсу задля визначення найкращих вітчизняних спеціалістів у даній сфері – важливий крок для стимулювання та заохочення подальшого розвитку кадрового капіталу в Україні

Олександр Кубраков, виконавчий директор Асоціації "ІТ Ukraine"

В рамках "Ukrainian IT Awards" цього року буде обрано кращих з кращих у 10 номінаціях: DevOps, Design, Business Analysis, Software Engineering, Software Architecture, Research, Quality Assurance, Project Management, Product Management та IT Education.

Етапи відбору складатимуться з аналізу здобутків, професійних досягнень кандидатів, а також індивідуальних співбесід з фіналістами. Відбирати заявки та визначати переможців буде незалежне журі, до складу якого увійдуть досвідчені фахівці провідних українських та міжнародних ІТ-компаній.

Збір заявок на участь у конкурсі триватиме з 11 по 30 червня. Імена переможців конкурсу буде оголошено на урочистій церемонії нагородження, яка відбудеться 8 вересня у Києві.

Зазначимо, що компанія SoftServe залишає за собою статус засновника та організатора конкурсу. Процес відбору членів журі та переможців повністю координується Асоціацією "ІТ Ukraine".

Подати свою кандидатуру у якості конкурсанта або ж члена журі можна на сайті Ukrainian IT Awards