Spin ─ Платформа для соціально свідомого краудфандингу

Spin ─ Платформа для соціально свідомого краудфандингу

Лідер з розробки програмного забезпечення ELEKS та ІТ-компанія Freewill запустили краудфандингову платформу для соціальних ініціатив. Платформа Spin створена для підтримки молодих талантів та екоорганізацій у всьому світі.

Завдяки краудфандингу, який виник у Японії, лише за минулий рік вдалося зібрати понад  $17 млрд у Північній Америці. У травні 2020 року японська ІТ-компанія Freewill запустила цифровий проєкт Spin глобальну краудфандингову платформу, яку розробила команда програмістів з ELEKS. Платформа використовує технологію блокчейн, що забезпечує прозорість благодійних пожертв та дозволяє відстежувати транзакції з будь-якої точки світу. Саме завдяки фінансовій прозорості краудфандинг на основі блокчейну останніми роками користується великою популярністю. 

Закликаємо пітримати український проєкт на платформі:
              - проєкт, ціллю якого є допомога дітям з особливими потребами в Україні;
Та інші глобальні проєкти:
              - the One Love Project, який має на меті надавати підтримку країнам у боротьбі з COVID-19;
              - ініціатива збереження слонів, які знаходяться під загрозою зникнення у Таїланді.

Крім цього, Freewill реалізує власне бачення сталого розвитку суспільства шляхом підвищення рівня обізнаності людей, заходів щодо збереження довкілля та підтримки освіти.

У Японії давно розвинена традиція підтримки соціальних інновацій. Творці Spin хочуть створити міжнародну спільноту «соціальних батьків» та менторів благодійників, чиї інвестиції допоможуть розвиватися талановитій молоді та екоорганізаціям по всьому світу. Будь-яка організація чи особа, яка потребує фінансової допомоги, може отримати підтримку через платформу. Наприклад, школа у країні, що розвивається, або організація, яка працює над збереженням коралових рифів океану. Ментори допомагають проєкту шукати фінансування, а благодійники роблять соціальний вклад, маючи змогу отримувати звіти щодо його роботи та спілкуватися з його ініціатором.

Світ розвивається стрімкими темпами, проте не завжди можемо спостерігати позитивні тенденції. Через пандемію COVID-19, масштабну екологічну кризу і природні катастрофи багато людей намагаються знайти відповідь на питання, як зробити світ кращим. Рішення полягає у тому, щоб виявляти нагальні проблеми та давати людям інструменти для миттєвого реагування.  Freewil та ELEKS мають на меті допомогти  суспільству вирішувати актуальні проблеми у глобальному масштабі завдяки креативному підходу, поєднавши, на перший погляд, несумісне — східний традиціоналізм та принципи підприємництва країн Заходу, благодійність та технології. Spin дасть можливість отримати допомогу тим, хто цього потребує без ризику неналежного використання благодійних пожертв,

- зазначив Мирослав Басараб, керівник проєкту Spin в ELEKS.

 

 

Про ELEKS
ELEKS - інженерна інноваційна компанія, яка надає послуги з розробки комплексних програмних продуктів. Понад 28 років ми працюємо партнером з інноваційних програм у компаніях із Fortune 500, великими підприємствами та технологічними лідерами. Наша команда із 1500+ професіоналів пропонує повний спектр ІТ-послуг. Програмні продукти, які ми створюємо, допомагають провідним світовим брендам трансформувати свій бізнес, збільшувати доходи та економити час на розробку та експлуатаційні витрати.

Перегляньте інші новини :