Спільнота Асоціації зустрілась офлайн у Франківську

Спільнота Асоціації зустрілась офлайн у Франківську

Хто визначатиме наше майбутнє: людина чи технологія? На офлайн зустрічі нашої спільноти в Івано-Франківську створили справжній майданчик для нетворкінгу, подискутували про майбутнє технологічного світу та перспективи розвитку національного tech сектора.

В умовах кардинальних трансформацій наші компанії та спільнота, як ніколи, згуртовані навколо однієї мети – наблизити перемогу України та всіма засобами підтримати економічний фронт. Наш захід став чудовою нагодою наживо поспілкуватись, обговорити плани на майбутнє та обмінятися цінним досвідом введення бізнесу в нових воєнних реаліях, підкреслила Вікторія Федоренко, керівниця Західноукраїнського представництва Асоціації.

Цікава форсайт дискусія "Для чого технології людина?” за модерування Директорки з розвитку бізнесу HebronSoft Наталії Анохіної викликала жваві обговорення у кулуарах. Своїм баченням та прогнозами поділилися Валерій Анохін, СЕО компанії «Автокапітал» – офіційного дистриб’ютора Mercedes-Benz в Україні; Андрій Длігач, засновник та голова Advanter Group, та Тарас Лютий, філософ і письменник.

Захід було організовано спільно з інноваційним центром Promprylad.Renovation. У рамках стратегічного партнерства Асоціація разом з Promprylad.Renovation розвиває регіональний ІТ-потенціал та технологічну екосистему Івано-Франківщини, яка стане потужним хабом формування нової економіки України.

 

Перегляньте інші новини: