Software Development Forum 2018: Продаж квитків розпочато!

Software Development Forum 2018: Продаж квитків розпочато!

27 жовтня у Києві відбудеться масштабна конференція Software Development Forum, що вже шостий рік поспіль виступає комунікаційним майданчиком для лідерів вітчизняного ІТ-бізнесу. Організатором події виступає Асоціація IT Ukraine – найбільше об’єднання сервісних ІТ-компаній, що працюють на території України.

Про що поговоримо

Традиційно у фокусі конференції – три ключові для галузі інформаційних технологій теми: глобальна конкуренція, розвиток бізнесу та кадрового капіталу, в рамках яких понад 20 локальних та міжнародних експертів поділяться власним досвідом та інсайтами зі слухачами.

Крім виступів спікерів, на Software Development Forum будуть презентовані результати масштабного галузевого дослідження щодо фінансових показників української ІТ-індустрії, проведеного Асоціацією у партнерстві з Офісом ефективного регулювання (BRDO).

Звичайно, не обійдеться SDF і без експертних обговорень. Темою для дискусії між представниками державної влади та топ-менеджментом ІТ-бізнесу стане питання розвитку внутрішнього ринку ІТ-послуг, зростаюча роль креативних індустрій та їх вплив на глобальну конкурентоздатність країн.

Одна індустрія – різні цілі

Кожен з трьох тематичних блоків ексклюзивними доповідями відкриватимуть першокласні міжнародні експерти, серед яких Kerry Hallard, Global Sourcing Association; Jan Erik Aase, ISG Research; Daniel Riley, Aon Hewitt.

Цього року на учасників Software Development Forum чекає 2 спеціалізовані потоки: Visionary та Aspirational, тематики яких підібрані з урахуванням інтересів різних за масштабом ІТ-компаній.

Visionary – потік для середніх та великих компаній, які формують основу української ІТ-галузі та вже активно ведуть бізнес з ринками багатьох країн. Під час цього потоку разом з учасниками та експертами ми поговоримо про переваги і недоліки позиціонування ІТ-індустрії України, найкращі кейси для масштабування бізнесу через злиття та поглинання, сучасні підходи до залучення молодих талантів, вплив корпоративної культури на продуктивність компанії та багато іншого.

Aspirational – частина форуму, створена для представників невеликих компаній, що стрімко розвиваються та прагнуть до сталого зростання. Серед ключових тем потоку: головні етапи розвитку успішної ІТ-компанії, залучення інвестицій та додаткового фінансування, ефективна співпраця Sales і Delivery департаментів, актуальні HR-метрики та програми з втримання кадрів.

Усі учасники матимуть можливість вільно відвідувати той чи інший потік, незалежно від типу квитка.

Кому буде цікаво відвідати

Звичайно, всім тим, хто цікавиться подальшим розвитком галузі інформаційних технологій, хоче дізнатися більше про останні тренди індустрії, оптимізації бізнес-процесів та інсайти зі світового ринку ІТ-послуг.

Найбільш цікавою подія буде для власників та керівників, менеджерів з комунікацій, продажів та HR сервісних ІТ-компаній.

Хто підтримує

Software Development Forum – унікальна для українського ринку подія, оскільки саме тут обговорюються подальші вектори розвитку сервісної ІТ-індустрії країни. Тому для такого значущого заходу партнерів ми підбираємо вкрай ретельно.

Цього року SDF підтримують:

Де придбати квитки та дізнатися більше про подію

Квитки та детальна програма Software Development Forum 2018 доступні на офіційному сайті події: http://sdf.org.ua/

Зверніть увагу, що для представників компаній-учасниць Асоціації IT Ukraine діє 100% знижка на першу хвилю квитків. Для отримання спеціального промо-коду, будь ласка, зв’яжіться з нами: pr@itukraine.org.ua або +380 99 266 39 03

Перегляньте інші новини Асоціації: