SoftServe став учасником програми корпоративних амбасадорів РМІ

SoftServe став учасником програми корпоративних амбасадорів РМІ

SoftServe, найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, долучилась до Спільноти корпоративних амбасадорів Інституту Проектного Менеджменту (Project Management Institute, РМІ). РМІ є одним з найбільших об’єднань фахівців проектного менеджменту у світі, що об’єднує близько півмільйона проектних менеджерів та осередків з 190 країн світу, включаючи Україну (PMI Kyiv Chapter).

Програма корпоративних амбасадорів об’єднує великі корпорації зі значною експертизою у проектному менеджменті для обміну досвідом, практиками, кейсами та для підсилення знань та компетенцій учасників спільноти загалом. До Спільноти корпоративних амбасадорів входять великі компанії, серед них Hewlett Packard, Ericsson, IBM тощо.

Для проектних менеджерів в компанії SoftServe це партнерство дає відмінні можливості обміну досвідом з експертами з найбільших міжнародних компаній. Таке партнерство робить SoftServe частиною міжнародної спільноти та відкриває відмінні можливості для участі в ПМ-конференціях по всій Європі та участь в міжнародних ініціативах.

- наголошує Роман Резніков, менеджер з компетенцій Project Management Office у SoftServe.

У SoftServe вже понад 10 років працює Project Management Office, що об’єднує близько 300 проектних менеджерів нашої компанії. Завданням цього підрозділу є  поглиблення експертизи та системний розвиток компетенції управління проектами всередині компанії. В компанії також активно працює Project Management Community, на базі якої організовуються численні тренінги та конференції як для внутрішніх, так і для зовнішніх ІТ-фахівців, що прагнуть розвиватися у цій професії.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року SoftServe отримав відзнаку "Найкраща компанія з управління проектами” в Україні.