Softprom проведе першу в світі віртуальну 3D конференцію для фахівців IT-індустрії.

Softprom проведе першу в світі віртуальну 3D конференцію для фахівців IT-індустрії.

Сonference

Про подію:

13-14 травня 2020 року група компаній Softprom проведе віртуальну конференцію 3D SOFTPROMotion: IT Forum & Fair, в якій візьмуть участь понад 2000 відвідувачів з 12 країн.

Це перша подібна віртуальна конференція «аватарів» відвідувачів, що розроблена за допомогою 3D-технологій. Подія нового покоління для бізнес-знайомств, де будуть реалізовані практично всі інструменти оффлайн-заходів і навіть більше. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.

У перший день учасники опиняться в історичному центрі Відня. Захід відбудеться на місці нового Парламенту, розташованому навпроти палацового комплексу Хофбург. На другий день їх будуть оточувати вражаючі краєвиди островів Полінезії. І все це стане можливим завдяки віртуальній реальності та 3D-технологіям.

12 країн, 70 спікерів та понад 2000 учасників, кожен з яких зможе створити свій власний «аватар» для відчуття повної присутності на заході.

 

Головна ідея 3D SOFTPROMotion:

Закриття кордонів не стане на заваді повноцінній ділової комунікації. За допомогою високих технологій ви зможете «перенестися» у будь-яку точку світу. Австрія, Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Казахстан, Молдова, Польща, Росія, Румунія, Узбекистан, Україна – і це лиш неповний список країн, учасники яких створять свій «аватар», вивчатимуть, будуть знайомитися, спілкуватися і «тусити» разом із нами.

Учасник 3D SOFTPROMotion зможе:

  • Долучитися до Live Streaming дискусій у віртуальній аудиторії, включатися в них і ставити запитання. Паралельно будуть працювати потоки з прямим підключенням спікерів з 12 країн і 5 напрямків. Очікується більше 70 live-виступів.
  • Відвідати більше 40-ка 3D-стендів світових лідерів IT-індустрії за п'ятьма напрямками. На кожному стенді можна буде підключитися і поспілкуватися з представником компанії за допомогою голосу або письмово у чаті. На форумі буде реалізована функція проведення зустрічі в окремій віртуальній кімнаті переговорів.
  • Спілкуватися з колегами і потенційними партнерами, обмінюватися онлайн-візитівками, телефонувати і робити все те, чого ми зараз позбавлені.

Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією

Реєстрація