Smart Solutions запускає нову рубрику на YouTube-каналі

Smart Solutions запускає нову рубрику на YouTube-каналі

Одна з провідних аутсорсингових агенцій Smart Solutions й надалі активно допомагає підприємцям України, що опинились у складних умовах через воєнний стан. На власному YouTube-каналі його команда розпочала нову рубрику «Бізнес під час війни».

Ознайомившись з інформацією Forbs.ua, що 85 % підприємств після 24 лютого зменшили завантаження потужностей чи зупинилися, Smart Solutions вирішила зробити свій внесок у відновлення економіки України. Оскільки компанії потрапили в незвичні для себе умови, виникло розуміння, що їхні власники гостро потребують прикладів ефективної діяльності. Так з’явилася ідея нової рубрики «Бізнес під час війни», яку організували на YouTube-каналі агенції.

Випуски цього розділу містять інтерв’ю підприємців. Це представники малого та великого бізнесу: аутсорсингові, HR-, ІТ-компанії та інші. Їхні керівники розповідатимуть про власний досвід порятунку від проблем з:

  • логістикою;
  • недостатньою кількістю замовлень;
  • зменшенням доступу до джерел фінансування;
  • втратою співробітників через виїзд за кордон, службу в армії;
  • пошуком нових ринків збуту товарів чи послуг тощо.

Значна частина випусків буде присвячена ІТ-бізнесу, адже це одна з тих сфер, які й надалі активно працюють та підтримують економіку держави. Головна мета проєкту ― продемонструвати підприємцям, що війна не мусить стати перешкодою на шляху до успішної діяльності. 

Не будуть позбавлені уваги й ті, хто вважає, що зараз не час починати новий бізнес. Власним досвідом із ними ділитимуться молоді активні підприємці.

Приєднуйтесь до Smart Solutions на YouTube-каналі, дізнавайтесь лайфхаки, як подолати труднощі та утримати бізнес на плаву. Зміцнимо економіку України разом!

Приєднуйся: https://www.youtube.com/channel/UCmCGFo7XipA21YUl3no__iw

Перегляньте інші новини: