До Асоціації приєдналася компанія SMART KORP

До Асоціації приєдналася компанія SMART KORP

До учасників Асоціації долучилася компанія SMART KORP, що займається створенням програмних продуктів для муніципалітетів. SMART CORP розробляє рішення по автоматизації адміністративних послуг у понад 400 населених пунктах України. Компанія заснована у 2018 році та входить до складу Групи компаній РЕНОМЕ.

Цифрові продукти SMART KORP – це елементи розумного міста та соціального процесингу. Компанія реалізувала проєкти з розробки електронної черги для ЦНАПів та ОТГ по всій Україні, а також з розробки особистого кабінета для споживачів водоканалу м. Рівне.

Побудова smart city – це не про моду і тренди. Є конкретні продукти, з якими ми рухаємося. Наша ніша – це ефективні адміністративні та соціальні послуги. Враховуючи сучасний ритм життя, потрібно переводити в автоматизований режим усе, що можливо. Наша команда працює над реальними, прикладними продуктами, які оптимізують роботу держустанов, наближуючи міста України до smart,

– розповідає Валерій Сіроштан, директор з розвитку бізнесу.

Нагадуємо, що Асоціація «IT Ukraine» — найбільше профільне об’єднання сервісних та продуктових компаній в Україні. Місія Асоціації — забезпечити сприятливі умови для сталого розвитку сфери інформаційних технологій в країні. Наразі ми представляємо інтереси 65 тис. IT-спеціалістів в Україні. Перелік учасників IT Ukraine ви знайдете за посиланням.