SignSpot — українська B2B платформа для cервісних IT-компаній

SignSpot — українська B2B платформа для cервісних IT-компаній

Криза, спричинена COVID-19, надихнула розробити і запустити сервіс SignSpot — колабораційну B2B платформу для сервісних (у першу чергу аутсорсингових та аутстафінгових) компаній.

Місія SignSpot — підвищити ефективність сервісних IT-компаній, допомогти їм зберегти якомога більше робочих місць та не втратити дохід в часи епідемії. Команда сервісу проаналізувала, скільки доходу за рік компанії втрачають через те, що не можуть реалізувати всі проєкти та запити клієнтів, що до них потрапляють. І вирішила, що усім учасникам ринку потрібна мережа для взаємодії, підтримки один одного та win-win партнерств.

SignSpot було запущено 18 травня і вже за перші кілька днів сервіс отримав понад 50 заявок на реєстрацію від українських ІТ-компаній. Наразі сервіс дозволяє: 

  • віддавати потенційних клієнтів іншим компаніям за процент від прибутку;
  • аутстафити свій бенч на проєкти інших компаній;
  • знаходити працівників собі на проєкт серед бенчів інших компаній;
  • обмінюватися досвідом з компаніями схожого профілю.

В результаті, компанії можуть опрацьовувати клієнтів, яким бракує працівників чи досвіду, знаходити роботу для працівників на бенчі та отримувати вигоду від потенційних клієнтів, з якими не виходить почати співпрацю через брак навичок чи персоналу. Там, де раніше були втрачені можливості, тепер — потенційний прибуток.

SignSpot — платформа-фасилітатор, котра допомагає бізнесам знаходити потенційно вигідні партнерства. Тут ви не знайдете зайвої бюрократії: компанії мають повну свободу напряму обговорювати умови своїх партнерств, як анонімно, так і відкрито. 

Платформа є безкоштовною. Оплата SignSpot відбувається лише по факту “Signed Deal” (укладених угод) і це низький, прозорий та одноразовий платіж сумою 256 доларів. Для додаткового заохочення сектору в цей непростий час, SignSpot надає два місяці безкоштовного користування. Протягом цього часу ви також маєте можливість робити добровільні внески на підтримку та розвиток проєкту.

Інші новини: