Sigma Software стала учасницею Асоціації “IT Ukraine”

Sigma Software стала учасницею Асоціації “IT Ukraine”

Sigma Software — це шведсько-українська компанія з розробки програмного забезпечення та ІТ-консалтингу. Більше 1100 спеціалістів працюють у 19 регіональних офісах компанії у десяти країнах.

Sigma Software надає послуги з ІТ консалтингу, комплексної розробки програмного забезпечення, сервісну підтримку продуктів, розробляє власні рішення. Основні напрямки діяльності:

  • розробка програмного забезпечення, 
  • ІТ-консалтинг, 
  • підтримка та обслуговування програмного забезпечення. 

Компанія розробляє високоякісні рішення для своїх клієнтів у сферах телекомунікацій, реклами, авіації, автомобільній індустрії, ігор, фінансів та інших. Працює і зі стартапами, продуктовими компаніями та ентерпрайзами. R&D центри Sigma Software опановують трендові технології та напрямки, серед яких Infotainment, віртуальна та доповнена реальність, блокчейн, машинне навчання, Data Science, штучний інтелект тощо.

Sigma Software — соціально відповідальна компанія, і однією з наших основних цілей є створення стабільного та стійкого середовища для розвитку ІТ індустрії в Україні. Протягом багатьох років ми працюємо в цьому напрямку через встановлення діалогу з представниками держави, через співпрацю з вищими навчальними закладами та вдосконалення ІТ освіти, через просування України за кордоном як країни з розвиненою ІТ екосистемою і серйозною інженерною експертизою. Звичайно, такі глобальні завдання складно виконати самотужки. За допомогою профільних комітетів та асоціацій ми об'єднуємо наші зусилля з провідними гравцями ринку. Протягом багатьох років наша компанія є активним членом ІТ-комітетів Європейської Бізнес Асоціації та Американської торгової палати. Будучи частиною цих професійних платформ, ми наполегливо працюємо, щоб допомогти ІТ індустрії розвиватися. Асоціація “ІТ Ukraine” існує вже понад 15 років, і ми, безумовно, співпрацювали і раніше та взяли участь у багатьох їх проєктах. Тож приєднання до “ІТ Ukraine” було логічним кроком для нас. Працюючи одразу з трьома найбільшими українськими IT асоціаціями, ми зможемо досягти набагато більше на шляху до побудови збалансованої ІТ-екосистеми в Україні. Наразі усі три професійні платформи об’єднують більше 100 ІТ-компаній усіх розмірів, що загалом становлять понад 50% українського ринку,

говорить Валерій Красовський, CEO і співзасновник Sigma Software.