Шаховий турнір за сприяння компанії Intellias

Шаховий турнір за сприяння компанії Intellias

Запрошуємо ІТ-спеціалістів взяти участь у традиційному шаховому турнірі, який вже сьомий рік поспіль відбувається за сприяння компанії Intellias.
За роки проведення Intelligent Chess Challenge ми встигли переконатися – шахи і IT створені один для одного. Ця гра ідеально підходить людям з аналітичним складом розуму: розробникам, QA інженерам, проектним менеджерам, DevOps-ам, бізнес-аналітикам. Саме тому ми прагнемо створити шахове IT-ком’юніті, яке об'єднає представників усіх українських IT-компаній – незалежно від технологій і фреймворків, від посад і спеціалізацій, складності проектів та рівня сіньйорності.
Формат турніру – швидкі шахи (час на партію по 10 хвилин кожному, плюс 2 секунди за кожен хід). Гратимемо 9 турів, за швейцарською системою.
Троє переможців отримають призи від компанії Intellias:
1 місце – сертифікат Amazon на 100 доларів
2 місце – сертифікат Amazon на 50 доларів
3 місце – сертифікат Amazon на 25 доларівДодатковий приз – сертифікат від Amazon на 50 доларів – чекає на найкращу дівчину-гравця.
Запрошуємо до участі як початківців, так і професіоналів. Від усіх учасників очікуємо знання правил гри. Наші судді розподілятимуть пари таким чином, що пограти з достойним суперником зможуть усі.
Ми заздалегідь перепрошуємо за те, що комусь із учасників ми, можливо, будемо змушені відмовити через відсутність причетності до IT-індустрії і невідповідність нашим мінімальним вимогам. Будь ласка, під час реєстрації враховуйте, що ми залишаємо за собою право на модерування заявок і відмови – хоча щоразу нам це дається нелегко.
У Львові турнір відбудеться 30 листопада за адресою: вул. Матейка, 6, у готелі “Дністер”.
Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією – http://bit.ly/2Nmeryw

Перегляньте інші новини :