Сформовано делегацію торговельної місії до Норвегії!

Сформовано делегацію торговельної місії до Норвегії!

Близько 50 інтерв’ю з зареєстрованими кандидатами та два тижні безперервного спілкування з представниками українського IT-сектору знадобились нашими експертам, щоб відібрати 15 найперспективніших компаній, які вже 8 жовтня вирушать до Норвегії.

Переможці конкурсного відбору презентують норвезьким партнерам вітчизняний сектор інформаційно-комунікаційних технологій як потужний європейський інноваційний хаб, ознайомляться з досвідом та здобутками норвезької IT-індустрії, а також матимуть можливість започаткувати подальше двостороннє співробітництво.

Отже, у торговельну місію до Норвегії вирушають: IntelSoft Technologies, Active audit agencyEdgica, XM^ONLINE LLCLemberg Solutions LimitedExtrawestDevComKindGeek SoftwareLITSLINKComputoolsSSA GroupELEKSIntelliasEdsson SoftwareCleveroad.

Делегати торговельної місії:
- стануть учасниками Норвезько-українського бізнес-форуму;
- візьмуть участь у індивідуальних В2В зустрічах, організованих досвідченим бізнес-консультантом окремо для кожної компанії;
- вивчать зсередини норвезький ІТ-ринок та торговельні можливості країни;
- презентують свої інноваційні рішення місцевим потенційним партнерам.

Торговельну місію до Королівства Норвегії організовано Офісом з просування експорту України у партнерстві з IТ Ukraine Association.

Перегляньте інші новини :