Ciklum Speakers’ Corner “Serverless mindset”

Ciklum Speakers’ Corner “Serverless mindset”

Івент безкоштовний за попередньою реєстрацією

Про подію

Мислити у дусі Serverless означає переглядати підходи під час імплементації serverless-процесів, перебудовувати архітектуру – і ще раз переосмислювати підходи. Чому варто застосовувати serverless-підхід у розробці ПЗ? Який майндсет потрібен фахівцю, щоб це спрацювало? Яке майбутнє чекає на serverless-підхід?

Долучайтесь до Ciklum Speakers’ Corner “Serverless mindset. How to think creating serverless applications?” з Дмитром Мілашенком, Cloud Solutions Architect у Ciklum, щоб дізнатися, як думати інакше для використання концепції serverless архітектури та чи є в цьому сенс.

Учасники поговорять здебільшого про стиль мислення та шляхи вирішення задач, аніж про інструменти.

Про спікера:

Дмитро Мілашенко - сертифікований AWS Solutions Architect Professional. Дмитро працює з AWS технологіями з 2008 року. Має значний досвід розробки й був залучений на проєктах у ролі Java та Node.js фахівця у різний час. Більше 15 років працює на проєктах у різних бізнес-сферах, серед яких: фінанси, телекомунікації, охорона здров’я й інші.

Приєднуйтеся, якщо ви:

  • Спеціаліст, що цікавиться сферою serverless-рішень як на AWS, так й на інших хмарних технологіях (усі мови програмування, будь-який фреймворк)
  • Solution Architect

Івент безкоштовний за попередньою реєстрацією.

Програма

  • Serverless чи not serverless: трохи термінології
  • Пастки, у які потрапляють фахівці, створюючи serverless-застосунки
  • Розробка й тестування serverless-застосунків: чи потрібно створювати локальне тестове середовище?
  • Корпоративні serverless рішення: міф чи реальність?

Участь безкоштовна

Реєстрація