Відгук Wargaming, про участь в IT Ukraine

Wargaming
Сергій Шумигора

Сергій Шумигора

CEO Wargaming

Як і всі інші, ми зіштовхнулись із новими умовами роботи та новою реальністю, у якій ми працюємо. Безпека співробітників компанії стояла і стоїть на першому місці. За короткий термін нам вдалось налагодити процеси та повернутися до повноцінної роботи. В наші ігри грають мільйони людей по всьому світу, тому важливо підтримувати розробку та оперування нашими продуктами на високому рівні.

Асоціація об’єднує провідні компанії на IT-ринку, тому її роль у координації загальних ініціатив індустрії дуже важлива. Так само для нас важливе інформування про поточні події в державі та їхній вплив на індустрію, а також залучення всіх гравців ринку до вирішення як загальних, так і окремих персональних задач представників індустрії.

Асоціація виступає таким медіатором між індустрією та третіми особами — державою, іншими країнами, партнерами. До того ж, асоціація консолідує учасників та ринку та допомагає прийти до спільних рішень, з якими галузь виступає назовні. І, звичайно, це інформаційна допомога, завдяки якій ми краще розуміємо стан речей та їхній вплив на нас та галузь — як всередині індустрії, так і за її межами.

Комюніті — це завжди про об’єднання зі спільними цінностями чи інтересами. Окрім власних інтересів, у кожної компанії на ринку є спільні. І тому завдяки спільноті представники галузі можуть  їх конкретизувати та скоординувати дії для досягнення більшого для кожного з учасників. Криза — це момент, коли бізнес може стати сильнішим. Але чи стане — залежить від нас.