SENET від ENESTECH у списку фіналістів міжнародного конкурсу The SaaS Awards 2020

SENET від ENESTECH — фіналіст конкурсу The SaaS Awards 2020

Українське програмне рішення для управління комп’ютерними клубами і аренами потрапило у шортлист претендентів на перемогу у двох номінаціях: краще SaaS-рішення для бізнес-менеджменту та краще SaaS-рішення для малого бізнесу.

Сотні інноваційних рішень від компанії з США, Канади, Австралії, Європи, Близького Сходу та Африки стали учасниками цьогорічного The SaaS Awards. Заявники обирали одну або декілька з 36-ти категорій для участі. Фіналістів визначила суддівська колегія з міжнародних експертів.

Компанія ENESTECH, яка входить в холдинг TECHIIA, подала SENET у дві категорії і в обох увійшла до фіналу. SENET — хмарне рішення для управління esports-аренами і комп'ютерними клубами, завдяки якому власник клубів контролює бізнес у своєму смартфоні в будь-якому куточку світу, адміністратор координує роботу, а геймер — отримує максимум задоволення від часу, проведеного в просторі клубу. У сервісу понад 4,5 млн користувачів у 57+ країнах світу.

Наші клієнти – це малий і середній бізнес, який потребує зручних та ефективних засобів для оптимізації витрат. І ми забезпечуємо зручність адміністрування комп’ютерів, консольних приставок та контроль над фінансами в клубі. А для відвідувачів клубів SENET – це зручний і функціональний вхід у світ кіберспорту. Місце серед фіналістів конкурсу The SaaS Awards – це визнання експертами реальної користі бізнесу від нашого продукту.

— Ельчин Алієв, CEO компанії ENESTECH

Цей рік – особливий, адже SaaS-програм не лише працюють на передовій реконструкції бізнес-процесів, але і швидко реагують на неминучі глобальні збої своїми інноваційними рішеннями. Дійсно, технології SaaS зараз пропонують організаціям і бізнесу нові та винахідливих способи виконувати те, що колись могло здатися простим завданням у мінливому міжнародному ландшафті. Від виконання замовлень до організації зустрічей, технології SaaS важливіші, ніж будь-коли.

— Джеймс Вільямс, операційний директор The SaaS Awards

Повний список фіналістів у всіх 36 категоріях доступний за посиланням.

Довідка:

The SaaS Awards – дочірня програма The Cloud Awards, заснована в 2011 році. SaaS Awards зосереджена на визначенні досконалості та інновацій у програмних рішеннях. Категорії варіюються від кращих SaaS корпоративного рівня до найкращого UX або UI-дизайну в продукті SaaS. The Cloud Awards – міжнародна програма, яка визнає та вшановує лідерів галузі, інноваторів та організаційну трансформацію у галузі хмарних обчислень.