Sayenko Kharenko та Асоціація “IT Ukraine” стали офіційними партнерами

Sayenko Kharenko та Асоціація “IT Ukraine” стали офіційними партнерами

Sayenko Kharenko – одна з провідних юридичних фірм України, що надає комплексну підтримку в усіх основних галузях економіки. Відтепер вона підтримуватиме стратегічний розвиток Асоціації та її учасників! Ми пишаємося нашим партнерством і розповідаємо про основні здобутки Sayenko Kharenko.

Заснована у 2004 році, наразі фірма є однією з двох найбільших юридичних фірм України і налічує понад 120 юристів. За 16 років Sayenko Kharenko допомогла понад 1800 клієнтам із 60 країн світу: від міжнародних корпорацій до некомерційного сектора. Понад 80 мільярдів доларів США залучено в Україну завдяки роботі команди Sayenko Kharenko.

Понад 100 разів Sayenko Kharenko визнавали юридичною фірмою № 1 в усіх основних галузях права і більш ніж 30 разів «Фірмою року в Україні» за версією найбільш престижних професійних видань, зокрема: «Юридичною фірмою року» за версією The Lawyer European Awards; «Найінноваційнішою фірмою в Україні» за версією IFLR European Awards; «Юридичною фірмою» за версією Chambers Europe Awards; «Юридичною фірмою року: Україна»за версією Who's Who Legal; а також була визнана однією з найбільш інноваційних юридичних фірм Європи за версією FT Innovative Lawyers Report видання Financial Times.

Більш детальна інформація за посиланням www.sk.ua.

Познайомитися з іншими партнерами Асоціації “IT Ukraine”.